PSV'ers De Jong en Madueke terug op trainingsveld
EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Luuk de Jong en aanvaller Noni Madueke zijn dinsdag teruggekeerd op het trainingsveld bij de Eindhovenaren. De koploper van de Eredivisie meldde dat de twee voetballers, die vanwege blessures al langere tijd niet inzetbaar zijn, op trainingscomplex De Herdgang een individuele training afwerkten.
De Jong liep in het verloren duel met Rangers FC in de voorronde van de Champions League eind augustus een kuitblessure op. PSV-coach Ruud van Nistelrooy hield er rekening mee dat hij de spits enkele weken zou moeten missen.
Madueke staat al sinds eind juli aan de kant. De 20-jarige aanvaller liep op de training een zware enkelblessure op bij een botsing met een ploeggenoot. PSV verwachtte dat Madueke de hele eerste seizoenshelft niet in actie kan komen.
PSV speelt de eerstvolgende competitiewedstrijd op zaterdag 1 oktober bij Cambuur Leeuwarden.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
6 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
35 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
11 uur geleden