PSV'ers De Jong en Lang onzeker voor Sjachtar, Driouech ontbreekt
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvallers Luuk de Jong en Noa Lang ontbreken mogelijk ook nog in het Champions League-duel met Sjachtar Donetsk van woensdag. Op de afsluitende training van dinsdag beoordeelt trainer Peter Bosz met zijn medische staf of het tweetal fit genoeg is om te kunnen spelen, zei Bosz op een persconferentie. Buitenspeler Couhaib Driouech raakte maandag geblesseerd op de training en mist het thuisduel met de Oekraïners zeker.
Aanvoerder De Jong en Oranje-international Lang ontbraken zaterdag in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen (5-0) al omdat ze niet fit waren. De 34-jarige De Jong trainde maandag al wel weer mee, Lang (25) nog niet.
Ook buitenspeler Ivan Perisic, die tegen Groningen een basisplaats had, is er woensdag niet bij. De Kroaat sloot pas na de inschrijfdatum aan bij PSV en is niet speelgerechtigd in de Champions League.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
10 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
17 uur geleden