PSV'ers De Jong en Lang onzeker voor Sjachtar, Driouech ontbreekt
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvallers Luuk de Jong en Noa Lang ontbreken mogelijk ook nog in het Champions League-duel met Sjachtar Donetsk van woensdag. Op de afsluitende training van dinsdag beoordeelt trainer Peter Bosz met zijn medische staf of het tweetal fit genoeg is om te kunnen spelen, zei Bosz op een persconferentie. Buitenspeler Couhaib Driouech raakte maandag geblesseerd op de training en mist het thuisduel met de Oekraïners zeker.
Aanvoerder De Jong en Oranje-international Lang ontbraken zaterdag in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen (5-0) al omdat ze niet fit waren. De 34-jarige De Jong trainde maandag al wel weer mee, Lang (25) nog niet.
Ook buitenspeler Ivan Perisic, die tegen Groningen een basisplaats had, is er woensdag niet bij. De Kroaat sloot pas na de inschrijfdatum aan bij PSV en is niet speelgerechtigd in de Champions League.
Meer uit Voetbal
SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
3 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
19 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geleden