PSV'ers 'allemaal kapot' van zware knieblessure linksback Dest
EINDHOVEN (ANP) - De blessure van Sergiño Dest heeft er flink ingehakt bij PSV. "We zijn daar allemaal kapot van", zei trainer Peter Bosz op ESPN. Diverse media meldden dat de linksback zijn voorste kruisband heeft afgescheurd en dit kalenderjaar helemaal niet meer in actie komt, maar de coach wilde daar op een persmoment niets over zeggen.
'"Hij zou het fijn vinden als hij zelf mag uitleggen wat er precies aan de hand is en wat het vervolg zal zijn. Dat zal binnenkort gebeuren", zei Bosz. "Hij zou het fijn vinden als hij dat in zijn eigen woorden kan doen in plaats van dat ik dat doe."
Dest heeft inmiddels wel de spelersgroep ingelicht. "Hij heeft het met de dokter aan de groep verteld. Daarna was er een doodse stilte en dat zegt denk wel alles. Het is verschrikkelijk."
Het klikte
De koploper uit Eindhoven, die donderdag tegen Heerenveen speelt, meldde zondag dat Dest de knieblessure had opgelopen tijdens de training. De club gaf toen aan dat het ernstig was en dat de speler voor een lange periode is uitgeschakeld.
PSV huurt de 23-jarige Dest van FC Barcelona en wil graag langer met hem door. "Ik praat voor mezelf als trainer en als staf. Ik wil hem er heel graag bij hebben. Het klikte in de manier van spelen. Het klikte als mens. Het klikte met de spelersgroep. Hij speelde ook gewoon goed en eigenlijk het hele seizoen al. Dan wil je hem graag erbij houden", aldus Bosz.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
8 uur geleden