PSV'ers 'allemaal kapot' van zware knieblessure linksback Dest
EINDHOVEN (ANP) - De blessure van Sergiño Dest heeft er flink ingehakt bij PSV. "We zijn daar allemaal kapot van", zei trainer Peter Bosz op ESPN. Diverse media meldden dat de linksback zijn voorste kruisband heeft afgescheurd en dit kalenderjaar helemaal niet meer in actie komt, maar de coach wilde daar op een persmoment niets over zeggen.
'"Hij zou het fijn vinden als hij zelf mag uitleggen wat er precies aan de hand is en wat het vervolg zal zijn. Dat zal binnenkort gebeuren", zei Bosz. "Hij zou het fijn vinden als hij dat in zijn eigen woorden kan doen in plaats van dat ik dat doe."
Dest heeft inmiddels wel de spelersgroep ingelicht. "Hij heeft het met de dokter aan de groep verteld. Daarna was er een doodse stilte en dat zegt denk wel alles. Het is verschrikkelijk."
Het klikte
De koploper uit Eindhoven, die donderdag tegen Heerenveen speelt, meldde zondag dat Dest de knieblessure had opgelopen tijdens de training. De club gaf toen aan dat het ernstig was en dat de speler voor een lange periode is uitgeschakeld.
PSV huurt de 23-jarige Dest van FC Barcelona en wil graag langer met hem door. "Ik praat voor mezelf als trainer en als staf. Ik wil hem er heel graag bij hebben. Het klikte in de manier van spelen. Het klikte als mens. Het klikte met de spelersgroep. Hij speelde ook gewoon goed en eigenlijk het hele seizoen al. Dan wil je hem graag erbij houden", aldus Bosz.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
6 uur geleden