
PSV'er Vertessen in belangstelling andere clubs
EINDHOVEN (ANP) - Yorbe Vertessen wil PSV deze transferperiode mogelijk verlaten. De Belgische buitenspeler is geen vaste waarde in het elftal van trainer Peter Bosz. PSV lijkt vooralsnog niet snel mee te willen werken.
"Er is wel interesse voor Yorbe. Wij zijn nog niet zo ver dat wij zeggen: daar gaat iets gebeuren", aldus technisch directeur Earnest Stewart. "We proberen zo goed als mogelijk deze groep bij elkaar te houden. We willen kampioen worden, daar is iedereen hard bij nodig. Maar zeg nooit nooit."
Bosz kiest op de flanken dit seizoen voor Noa Lang, Hirving Lozano en Johan Bakayoko. Malik Tillman kan ook op die positie uit de voeten.
Dest en Tillman
Vertessen was in de Eredivisie twee keer basisspeler, in de uitwedstrijden tegen Vitesse en Feyenoord. In twaalf andere duels was hij invaller. Stewart: "Vertessen heeft heel veel minuten gemaakt en in veel wedstrijden een rol van betekenis gespeeld." Vertessen heeft bij PSV nog een contract tot de zomer van 2025.
PSV huurt dit seizoen verdediger Sergiño Dest van FC Barcelona en middenvelder Malik Tillman van Bayern München. "De mogelijkheid dat ze hier komend seizoen ook nog spelen is nog altijd aanwezig", vertelde Stewart. "Het zijn twee spelers die het uitstekend doen. Het mag duidelijk zijn dat we daar misschien wel langer mee door willen gaan, maar dat moet je eerst met de spelers en hun zaakwaarnemers bespreken. Daar zijn we druk mee doende. Wie weet."
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.
21 uur geleden