PSV'er Vertessen in belangstelling andere clubs
EINDHOVEN (ANP) - Yorbe Vertessen wil PSV deze transferperiode mogelijk verlaten. De Belgische buitenspeler is geen vaste waarde in het elftal van trainer Peter Bosz. PSV lijkt vooralsnog niet snel mee te willen werken.
"Er is wel interesse voor Yorbe. Wij zijn nog niet zo ver dat wij zeggen: daar gaat iets gebeuren", aldus technisch directeur Earnest Stewart. "We proberen zo goed als mogelijk deze groep bij elkaar te houden. We willen kampioen worden, daar is iedereen hard bij nodig. Maar zeg nooit nooit."
Bosz kiest op de flanken dit seizoen voor Noa Lang, Hirving Lozano en Johan Bakayoko. Malik Tillman kan ook op die positie uit de voeten.
Dest en Tillman
Vertessen was in de Eredivisie twee keer basisspeler, in de uitwedstrijden tegen Vitesse en Feyenoord. In twaalf andere duels was hij invaller. Stewart: "Vertessen heeft heel veel minuten gemaakt en in veel wedstrijden een rol van betekenis gespeeld." Vertessen heeft bij PSV nog een contract tot de zomer van 2025.
PSV huurt dit seizoen verdediger Sergiño Dest van FC Barcelona en middenvelder Malik Tillman van Bayern München. "De mogelijkheid dat ze hier komend seizoen ook nog spelen is nog altijd aanwezig", vertelde Stewart. "Het zijn twee spelers die het uitstekend doen. Het mag duidelijk zijn dat we daar misschien wel langer mee door willen gaan, maar dat moet je eerst met de spelers en hun zaakwaarnemers bespreken. Daar zijn we druk mee doende. Wie weet."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
10 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
14 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
16 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
17 uur geleden