Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV'er Vertessen in belangstelling andere clubs

PSV'er Vertessen in belangstelling andere clubs

EINDHOVEN (ANP) - Yorbe Vertessen wil PSV deze transferperiode mogelijk verlaten. De Belgische buitenspeler is geen vaste waarde in het elftal van trainer Peter Bosz. PSV lijkt vooralsnog niet snel mee te willen werken.

"Er is wel interesse voor Yorbe. Wij zijn nog niet zo ver dat wij zeggen: daar gaat iets gebeuren", aldus technisch directeur Earnest Stewart. "We proberen zo goed als mogelijk deze groep bij elkaar te houden. We willen kampioen worden, daar is iedereen hard bij nodig. Maar zeg nooit nooit."

Bosz kiest op de flanken dit seizoen voor Noa Lang, Hirving Lozano en Johan Bakayoko. Malik Tillman kan ook op die positie uit de voeten.

Dest en Tillman

Vertessen was in de Eredivisie twee keer basisspeler, in de uitwedstrijden tegen Vitesse en Feyenoord. In twaalf andere duels was hij invaller. Stewart: "Vertessen heeft heel veel minuten gemaakt en in veel wedstrijden een rol van betekenis gespeeld." Vertessen heeft bij PSV nog een contract tot de zomer van 2025.

PSV huurt dit seizoen verdediger Sergiño Dest van FC Barcelona en middenvelder Malik Tillman van Bayern München. "De mogelijkheid dat ze hier komend seizoen ook nog spelen is nog altijd aanwezig", vertelde Stewart. "Het zijn twee spelers die het uitstekend doen. Het mag duidelijk zijn dat we daar misschien wel langer mee door willen gaan, maar dat moet je eerst met de spelers en hun zaakwaarnemers bespreken. Daar zijn we druk mee doende. Wie weet."

Meer uit Voetbal

Telstar accepteert schikking van 7500 euro voor afsteken vuurwerk

VELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.

2 uur geleden
Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

3 uur geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

5 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

18 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

18 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

19 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

20 uur geleden