PSV'er Vertessen in belangstelling andere clubs
EINDHOVEN (ANP) - Yorbe Vertessen wil PSV deze transferperiode mogelijk verlaten. De Belgische buitenspeler is geen vaste waarde in het elftal van trainer Peter Bosz. PSV lijkt vooralsnog niet snel mee te willen werken.
"Er is wel interesse voor Yorbe. Wij zijn nog niet zo ver dat wij zeggen: daar gaat iets gebeuren", aldus technisch directeur Earnest Stewart. "We proberen zo goed als mogelijk deze groep bij elkaar te houden. We willen kampioen worden, daar is iedereen hard bij nodig. Maar zeg nooit nooit."
Bosz kiest op de flanken dit seizoen voor Noa Lang, Hirving Lozano en Johan Bakayoko. Malik Tillman kan ook op die positie uit de voeten.
Dest en Tillman
Vertessen was in de Eredivisie twee keer basisspeler, in de uitwedstrijden tegen Vitesse en Feyenoord. In twaalf andere duels was hij invaller. Stewart: "Vertessen heeft heel veel minuten gemaakt en in veel wedstrijden een rol van betekenis gespeeld." Vertessen heeft bij PSV nog een contract tot de zomer van 2025.
PSV huurt dit seizoen verdediger Sergiño Dest van FC Barcelona en middenvelder Malik Tillman van Bayern München. "De mogelijkheid dat ze hier komend seizoen ook nog spelen is nog altijd aanwezig", vertelde Stewart. "Het zijn twee spelers die het uitstekend doen. Het mag duidelijk zijn dat we daar misschien wel langer mee door willen gaan, maar dat moet je eerst met de spelers en hun zaakwaarnemers bespreken. Daar zijn we druk mee doende. Wie weet."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld vindt de Johan Cruijff Schaal "een prijs die telt". De bekerwinnaar uit Alkmaar klopte een tiental van landskampioen PSV zondag (0-4) om de schaal voor de tweede keer te winnen.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - AZ moet het voorlopig stellen zonder aanvoerder Jordy Clasie. De 35-jarige middenvelder raakte geblesseerd in aanloop naar het duel met PSV om de Johan Cruijff Schaal van zondag. "Dat kan nog wel een tijdje duren", zei trainer Leeroy Echteld.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was tevreden over zijn team in de eerste helft tegen AZ in de strijd om de Johan Cruijff Schaal (0-4). Binnen tien minuten moest de landskampioen met tien man verder na een rode kaart voor Joey Veerman. "Toen moesten we iets oefenen waar we normaal niet aan toekomen: verdedigen en in een laag blok staan. Ik vond dat ons dat in de eerste helft goed afging", zei Bosz in de perskamer van het Philips Stadion.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Joey Veerman voelde mee met Mexx Meerdink na zijn overtreding op de AZ-spits die tot de vroege rode kaart van de PSV'er leidde. "Ik vond het sneu, hij lag te bibberen en hij had ook wel een flinke jaap achter zijn oor. Ik probeerde hem rustig te krijgen, maar hij raakte een beetje in paniek", zei Veerman tegen ESPN na de 4-0-nederlaag in de strijd om de Johan Cruijff Schaal.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - AZ heeft in de strijd om de Johan Cruijff Schaal dankbaar geprofiteerd van een vroege rode kaart voor PSV'er Joey Veerman en de prijs voor de tweede keer gewonnen. In het zonnige Eindhoven werd het 4-0. Veerman werd binnen tien minuten van het veld gestuurd nadat hij met zijn schoen Mexx Meerdink in het gezicht had geraakt. Meerdink kon met een pleister op de wang door en kopte AZ halverwege de eerste helft op voorsprong. Na rust voerden Weslley Patati, Elijah Dijkstra en Ro-Zangelo Daal de score verder op.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - AZ heeft in de strijd om de Johan Cruijff Schaal overtuigend gewonnen van een tiental van landskampioen PSV: 0-4. De Alkmaarders wonnen de Nederlandse Supercup voor de tweede keer. PSV speelde vanaf de negende minuut met een man minder na een rode kaart voor Joey Veerman.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman heeft al in de negende minuut tegen AZ in het duel om de Johan Cruijff Schaal een rode kaart gekregen. De 27-jarige middenvelder raakte met zijn schoen Mexx Meerdink in het gezicht tijdens een duel om de bal. Videoscheidsrechter Pol van Boekel had enkele minuten nodig om in te grijpen, waarna scheidsrechter Serdar Gözübüyük zijn advies voor een rode kaart volgde.
9 uur geleden