PSV'er Tillman maanden eruit, hoopt nog op rentree dit seizoen
EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman hoopt dit seizoen zijn rentree nog te kunnen maken bij PSV, maar de Amerikaanse middenvelder heeft de komende maanden nog nodig om te herstellen van zijn enkeloperatie. "Het komt slecht uit, maar ik werk hard om er beter uit te komen", zegt hij op de website van zijn club.
Tillman liep de blessure in januari op in het bekerduel met Excelsior. Hij verdraaide zijn enkel en voelde pijn, maar speelde de wedstrijd toch uit. "De dag erna was het erger", zegt hij. De speler is geopereerd in Qatar en gaat nu voor vijf weken naar München voor zijn revalidatie. "En dan hoop ik terug in Eindhoven de looptraining te kunnen hervatten en weer voorzichtig met de bal te oefenen."
Spits Ricardo Pepi is ook langdurig uitgeschakeld. De Amerikaan heeft een knieblessure en komt mogelijk dit seizoen niet meer in actie. Pepi verlengde onlangs zijn contract bij PSV tot medio 2030 en gaf bij de ondertekening aan dat hij naar Los Angeles zou afreizen voor een operatie.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
40 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.
41 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is ingedeeld in groep F van het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat is bepaald tijdens een loting in het Kennedy Center in Washington.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan en Tunesië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het openingsduel op het WK voetbal van 2026 wordt gespeeld tussen Mexico en Zuid-Afrika. De eerste wedstrijd van Groep A wordt op 11 juni in het Aztekenstadion van Mexico-Stad gespeeld. Het is de derde keer dat er een WK voetbal in Mexico wordt gespeeld. De Verenigde Staten en Canada zijn de twee andere gastlanden.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft er alle vertrouwen in dat het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een groot succes wordt. "Het WK 2026 zal het grootste evenement in de historie worden en dit zorgt voor geluk over de hele wereld", zei hij vlak voor de loting in het Kennedy Center van Washington.
2 uur geleden