PSV'er Tillman maanden eruit, hoopt nog op rentree dit seizoen
EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman hoopt dit seizoen zijn rentree nog te kunnen maken bij PSV, maar de Amerikaanse middenvelder heeft de komende maanden nog nodig om te herstellen van zijn enkeloperatie. "Het komt slecht uit, maar ik werk hard om er beter uit te komen", zegt hij op de website van zijn club.
Tillman liep de blessure in januari op in het bekerduel met Excelsior. Hij verdraaide zijn enkel en voelde pijn, maar speelde de wedstrijd toch uit. "De dag erna was het erger", zegt hij. De speler is geopereerd in Qatar en gaat nu voor vijf weken naar München voor zijn revalidatie. "En dan hoop ik terug in Eindhoven de looptraining te kunnen hervatten en weer voorzichtig met de bal te oefenen."
Spits Ricardo Pepi is ook langdurig uitgeschakeld. De Amerikaan heeft een knieblessure en komt mogelijk dit seizoen niet meer in actie. Pepi verlengde onlangs zijn contract bij PSV tot medio 2030 en gaf bij de ondertekening aan dat hij naar Los Angeles zou afreizen voor een operatie.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Vitesse mag volgend seizoen deelnemen aan de eerste divisie en mag de voetbaljaargang 2026-2027 sowieso afmaken. Dat heeft de KNVB aan het ANP verzekerd. Dit vloeit voort uit een besluit van de algemene vergadering betaald voetbal (AVBV) om de voortgang van competities beter te waarborgen als er juridische procedures over het intrekken van licenties lopen. De licentie wordt in de toekomst pas ingetrokken nadat het dan lopende seizoen voorbij is.
1 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft Donyell Malen definitief overgenomen van Aston Villa. De 27-jarige international heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract getekend tot 30 juni 2030.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt na één seizoen bij Manchester City. Dat meldt de nummer 2 van de Premier League, nadat vorige week bekend was geworden dat trainer Pep Guardiola na tien seizoenen afscheid neemt van City.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Peter Bosz, Dick Schreuder en Anthony Correia zijn de genomineerden voor de Rinus Michels Award voor beste coach van het Eredivisieseizoen. Bosz, die de prijs de afgelopen twee seizoenen won, werd voor de derde keer op rij kampioen met PSV. Schreuder hielp NEC in zijn debuutseizoen naar de derde plaats en kwalificatie voor de voorronden van de Champions League. Correia verzekerde zich met het gepromoveerde Telstar van directe handhaving.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.
7 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.
8 uur geleden