Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV'er Teze na botsing: hoofdpijn, maar verder wel oké

PSV'er Teze na botsing: hoofdpijn, maar verder wel oké

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Jordan Teze heeft na zijn botsing met Feyenoorder Quilindschy Hartman alleen nog wat last van hoofdpijn. Dat meldt de verdediger een dag na de door PSV in De Kuip met 2-1 gewonnen topper. Teze moest al na vijf minuten van het veld nadat hij en Hartman met de hoofden tegen elkaar waren gebotst. Van de botsing kan hij zich niets herinneren, schrijft hij op Instagram.

"Alles wat er is gebeurd tussen het veld oplopen tot ik op de fysiotafel lag, weet ik niet meer", schrijft Teze, die zijn bericht positief afsluit: "Voor de rest ben ik oké, alleen wat hoofdpijn. En wat ik me wel kan herinneren is dat we hebben gewonnen."

Hartman werd in de rust gewisseld. Hij verklaarde later op Instagram te balen dat het duel voor hem na één helft erop zat. "Ik voelde me redelijk prima, alleen had ik het gevoel dat ik ineens in het veld stond in minuut 25 en kon ik me niets meer herinneren van wat er ervoor gebeurde. Het gaat goed, buiten wat pijn aan mijn hoofd", aldus de Feyenoorder.

Meer uit Voetbal

PSV-tegenstander Club Brugge koploper na uitzege op Zulte Waregem

WAREGEM (ANP) - Club Brugge kan met een goed gevoel richting Eindhoven voor de ontmoeting woensdag met PSV in de Champions League. De Belgische topploeg won vrijdag de uitwedstrijd tegen Zulte Waregem in de hoogste divisie. Het werd 4-2 voor de club van trainer Ivan Leko.

12 uur geleden
Kane won Gouden Bal met klein verschil van Mbappé

PARIJS (ANP/AFP) - Harry Kane heeft met klein verschil de Gouden Bal gewonnen. Hij kreeg slechts 28 punten meer dan Kylian Mbappé. Dat blijkt uit de gedetailleerde puntentelling die het organiserende vakblad France Football vrijdag publiceerde.

12 uur geleden
Godts scoort weer voor winnende koploper Paris Saint-Germain

LE HAVRE (ANP) - Mika Godts heeft opnieuw gescoord voor Paris Saint-Germain. De oud-speler van Ajax deed dat vrijdag in de uitwedstrijd tegen Le Havre, die de club uit Parijs met 5-1 won.

14 uur geleden
Bekerhouder AZ in tweede ronde KNVB-beker tegen HSV Hoek

AMSTERDAM (ANP) - Bekerhouder AZ speelt in de tweede ronde van de KNVB-beker een uitwedstrijd tegen het Zeeuwse HSV Hoek. Dat is vrijdag door loting bepaald. Hoek staat na elf speelronden op de vijftiende plaats in de tweede divisie.

17 uur geleden
AZ tegen Ajax nog zonder geblesseerde middenvelder Smit

ALKMAAR (ANP) - AZ kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep. Smit maakt vermoedelijk donderdag tegen Juventus in de Europa League zijn rentree in de selectie van de Alkmaarders.

19 uur geleden
FC Utrecht zonder fans naar Telstar vanwege rellen na bekerduel

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt zondag geen supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Telstar. De club heeft dat besloten na de ongeregeldheden van donderdagavond met de eigen aanhang na het bekerduel met Kozakken Boys.

20 uur geleden
Ajax ziet Berghuis terugkeren voor thuisduel met AZ

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert terug in de selectie van Ajax. Trainer Míchel Sánchez neemt hem op in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AZ. Berghuis stond de afgelopen zes weken aan de kant met een blessure.

20 uur geleden