PSV'er Teze na botsing: hoofdpijn, maar verder wel oké
EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Jordan Teze heeft na zijn botsing met Feyenoorder Quilindschy Hartman alleen nog wat last van hoofdpijn. Dat meldt de verdediger een dag na de door PSV in De Kuip met 2-1 gewonnen topper. Teze moest al na vijf minuten van het veld nadat hij en Hartman met de hoofden tegen elkaar waren gebotst. Van de botsing kan hij zich niets herinneren, schrijft hij op Instagram.
"Alles wat er is gebeurd tussen het veld oplopen tot ik op de fysiotafel lag, weet ik niet meer", schrijft Teze, die zijn bericht positief afsluit: "Voor de rest ben ik oké, alleen wat hoofdpijn. En wat ik me wel kan herinneren is dat we hebben gewonnen."
Hartman werd in de rust gewisseld. Hij verklaarde later op Instagram te balen dat het duel voor hem na één helft erop zat. "Ik voelde me redelijk prima, alleen had ik het gevoel dat ik ineens in het veld stond in minuut 25 en kon ik me niets meer herinneren van wat er ervoor gebeurde. Het gaat goed, buiten wat pijn aan mijn hoofd", aldus de Feyenoorder.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
8 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
9 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
15 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
1 dag geleden