Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV'er Romero valt al snel uit met knieblessure

PSV'er Romero valt al snel uit met knieblessure

MURSKA SOBOTA (ANP) - Maximiliano Romero heeft maar kort kunnen genieten van zijn eerste basisplaats bij PSV. De 21-jarige Argentijnse aanvaller viel donderdag in de uitwedstrijd in de derde voorronde van de Europa League tegen NS Mura al na 11 minuten spelen uit met een blessure aan zijn linkerknie.

Romero heeft in zijn loopbaan al vaker met blessures te maken gehad. De Zuid-Amerikaan speelt sinds 2017 bij PSV en werd al een paar keer verhuurd. Tegen FC Emmen (2-1) maakte Romero zaterdag diep in blessuretijd het winnende doelpunt. Trainer Roger Schmidt beloonde hem met een basisplaats tegen Mura.

Cody Gakpo kwam als vervanger van Romero in het veld.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje begint EK met ruime overwinning op Portugal

BERN (ANP) - Spanje heeft Portugal op het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen kansloos gelaten. De regerend wereldkampioen was in Bern met 5-0 te sterk. Bij rust was het al 4-0.

7 uur geleden
Nigeriaanse doelman Rufai op 61-jarige leeftijd overleden

ABUJA (ANP) - Oud-doelman Peter Rufai is op 61-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Nigeriaanse voetbalbond.

7 uur geleden
Voetbalsters met rouwbanden tegen Wales om overlijden Israël

SPIEZ (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal spelen zaterdag hun eerste EK-wedstrijd tegen Wales met rouwbanden door het overlijden van oud-international Rinus Israël. Er is geen minuut stilte, laat de KNVB weten.

8 uur geleden
Van Dijk 'helemaal kapot en vol ongeloof' na dood Jota

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is zwaar aangeslagen na het plotselinge overlijden van zijn Portugese ploeggenoot Diogo Jota bij Liverpool. "Man, ik kan het niet geloven en ik wil het niet geloven. Ik ben er absoluut kapot van en vol ongeloof", schrijft de aanvoerder op Instagram.

8 uur geleden
Caruso schiet Italiaanse voetbalsters op EK langs België

SION (ANP) - De Italiaanse voetbalsters zijn het Europees kampioenschap in Zwitserland met een overwinning begonnen. In Sion maakte Arianna Caruso tegen België kort voor rust het enige doelpunt: 1-0. De middenveldster nam de bal in het zestienmetergebied aan en schoot hard raak.

10 uur geleden
Trainer Slot: geen woorden voor 'schok en pijn' om dood Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool noemt het plotselinge overlijden van Diogo Jota een 'enorme schok'. De aanvaller van de Engelse landskampioen en Portugees international overleed door een verkeersongeval in Spanje samen met zijn jongere broer. "Wat te zeggen? Wat kan iemand zeggen op zo'n moment, wanneer de schok en de pijn zo ongelooflijk intens zijn? Ik wilde dat ik de woorden had, maar ik weet dat ik die niet heb", schrijft Slot in een verklaring op de website van de club.

10 uur geleden
Bondscoach Jonker overwoog kort voor het EK te stoppen

THUN (ANP) - Andries Jonker heeft kort voor het EK overwogen te stoppen als bondscoach van Oranje. Dat zegt de 62-jarige Amsterdammer in de NOS Voetbal-podcast.

11 uur geleden