PSV'er Pepi scoort voor Verenigde Staten
ST. LOUIS (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi had met een doelpunt een aandeel in de overwinning van de Verenigde Staten in een vriendschappelijke wedstrijd tegen Oezbekistan. De Amerikanen wonnen het duel met 3-0. Pepi maakte als invaller in de blessuretijd de tweede treffer.
Al na vier minuten opende Timothy Weah de score voor de thuisploeg in St. Louis. Na de treffer van Pepi maakte Christian Pulisic er 3-0 van.
Naast Pepi kwamen voor Amerika ook zijn ploeggenoten Sergiño Dest en Malik Tillman in actie.
Giménez
In het oefenduel tussen Mexico en Australië miste Feyenoorder Santiago Gimenéz in de tweede helft een strafschop. De Mexicanen stonden op dat moment met 1-0 achter. Mathew Ryan van AZ stond in het Australische doel en zag dat de inzet van Jimenez op de paal belandde. Het duel eindigde uiteindelijk in 2-2.
Harry Souttar en Marin Boyle maakten de treffers voor Australië. Raul Jimenez en Cesar Huerta scoorden voor Mexico.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Telstar heeft Gabi Caschili voor één seizoen vastgelegd. Dat heeft de club uit de Eredivisie via X bekendgemaakt. De 23-jarige middenvelder trainde al sinds de voorbereiding op het nieuwe seizoen mee met Telstar.
27 minuten geledenRABAT (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino (56) van de FIFA heeft op woensdag een crisisoverleg met de top van de wereldvoetbalbond in Marokko. Dat hebben bronnen aan het AFP en het ANP bevestigd.
1 uur geledenTRABZON (ANP) - Een transfer van Mohamed Salah van Liverpool naar Trabzonspor is aanstaande. Zo blijkt uit de uitingen van de Turkse voetbalclub op sociale media. Hoewel de transfer nog niet officieel rond is, deelde Trabzonspor beelden van de Egyptenaar in een vliegtuig in een shirt van de club.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA heeft volgens Britse media, waaronder de BBC en Sky Sports, een crisisoverleg gepland voor woensdag. De top van de wereldvoetbalbond zou in Marokko samenkomen om te overleggen over de ontstane ophef over het inmiddels geschrapte investeringsplan voor het WK.
12 uur geledenPIRAEUS (ANP) - NEC heeft in zijn eerste Europese wedstrijd sinds begin 2009 Olympiakos Piraeus in Griekenland op een gelijkspel gehouden. Het duel tussen de nummer 3 van de Eredivisie van afgelopen seizoen en de Griekse topploeg in de derde voorronde van de Champions League eindigde in 0-0. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag in stadion De Goffert.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft Wouter Goes langer aan zich gebonden. Het contract van de 22-jarige verdediger werd opengebroken en verlengd tot de zomer van 2030. De oude overeenkomst liep medio 2028 af.
17 uur geledenABIDJAN (ANP/AFP) - De voetbalbond van Ivoorkust heeft de Fransman Hervé Renard aangesteld als nieuwe bondscoach. De 57-jarige trainer is de opvolger van Emerse Faé, die na het afgelopen WK vertrok. Renard was tijdens het eindtoernooi twee wedstrijden bondscoach van Tunesië, onder meer tijdens het verloren groepsduel met Nederland.
20 uur geleden