PSV'er Pepi scoort voor Verenigde Staten
ST. LOUIS (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi had met een doelpunt een aandeel in de overwinning van de Verenigde Staten in een vriendschappelijke wedstrijd tegen Oezbekistan. De Amerikanen wonnen het duel met 3-0. Pepi maakte als invaller in de blessuretijd de tweede treffer.
Al na vier minuten opende Timothy Weah de score voor de thuisploeg in St. Louis. Na de treffer van Pepi maakte Christian Pulisic er 3-0 van.
Naast Pepi kwamen voor Amerika ook zijn ploeggenoten Sergiño Dest en Malik Tillman in actie.
Giménez
In het oefenduel tussen Mexico en Australië miste Feyenoorder Santiago Gimenéz in de tweede helft een strafschop. De Mexicanen stonden op dat moment met 1-0 achter. Mathew Ryan van AZ stond in het Australische doel en zag dat de inzet van Jimenez op de paal belandde. Het duel eindigde uiteindelijk in 2-2.
Harry Souttar en Marin Boyle maakten de treffers voor Australië. Raul Jimenez en Cesar Huerta scoorden voor Mexico.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal rekent de komende weken nog niet op Bukayo Saka. De aanvaller heeft volgens hem nog enkele weken nodig om te herstellen van een dijbeenblessure, die hij vorige maand tijdens een duel met Bayern München in de Champions League opliep.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De deelname aan het WK Voetbal 2026 heeft wereldwijd voor een enorme media-aandacht gezorgd voor Curaçao. Dat blijkt uit het 'Blue Wave Impact Report 2026' van toeristenbureau CTB.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst verwacht dat Oussama Targhalline zondag met Feyenoord de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen kan spelen. "Hij was een beetje ziek, maar heeft wel individueel kunnen trainen", zei hij op een persconferentie in De Kuip. "Ik verwacht dat hij erbij kan zijn."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ajacied Aaron Bouwman en Feyenoorder Jerayno Schaken voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. Ze maken deel uit van de selectie die in een tweeluik tegen Denemarken deelname aan het EK van 2027 moet afdwingen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen (44) vertrekt in april volgend jaar bij Ajax. Dat is na gesprekken met de raad van commissarissen besloten, meldt de club uit Amsterdam in een persbericht.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz rekent zondag op Ivan Perišić voor de uitwedstrijd van PSV tegen SC Cambuur. De aanvaller liep woensdag een hoofdwond op in het thuisduel met Club Brugge in de Champions League. "Maar we hebben nog twee dagen", zei de coach van de titelverdediger in de Eredivisie. "We gaan het zien maar ik denk wel dat hij het redt."
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van België is onaangenaam verrast door Koni De Winter. De verdediger van AC Milan weigerde een plek in de selectie voor de laatste groepsduels met Turkije en Italië in de Nations League. De Winter vindt dat hij in de vorige interlandperiode te weinig speeltijd heeft gekregen.
5 uur geleden