PSV'er Pepi scoort voor Verenigde Staten
ST. LOUIS (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi had met een doelpunt een aandeel in de overwinning van de Verenigde Staten in een vriendschappelijke wedstrijd tegen Oezbekistan. De Amerikanen wonnen het duel met 3-0. Pepi maakte als invaller in de blessuretijd de tweede treffer.
Al na vier minuten opende Timothy Weah de score voor de thuisploeg in St. Louis. Na de treffer van Pepi maakte Christian Pulisic er 3-0 van.
Naast Pepi kwamen voor Amerika ook zijn ploeggenoten Sergiño Dest en Malik Tillman in actie.
Giménez
In het oefenduel tussen Mexico en Australië miste Feyenoorder Santiago Gimenéz in de tweede helft een strafschop. De Mexicanen stonden op dat moment met 1-0 achter. Mathew Ryan van AZ stond in het Australische doel en zag dat de inzet van Jimenez op de paal belandde. Het duel eindigde uiteindelijk in 2-2.
Harry Souttar en Marin Boyle maakten de treffers voor Australië. Raul Jimenez en Cesar Huerta scoorden voor Mexico.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
15 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
17 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
19 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
19 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
20 uur geleden