PSV'er Pepi scoort voor Verenigde Staten
ST. LOUIS (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi had met een doelpunt een aandeel in de overwinning van de Verenigde Staten in een vriendschappelijke wedstrijd tegen Oezbekistan. De Amerikanen wonnen het duel met 3-0. Pepi maakte als invaller in de blessuretijd de tweede treffer.
Al na vier minuten opende Timothy Weah de score voor de thuisploeg in St. Louis. Na de treffer van Pepi maakte Christian Pulisic er 3-0 van.
Naast Pepi kwamen voor Amerika ook zijn ploeggenoten Sergiño Dest en Malik Tillman in actie.
Giménez
In het oefenduel tussen Mexico en Australië miste Feyenoorder Santiago Gimenéz in de tweede helft een strafschop. De Mexicanen stonden op dat moment met 1-0 achter. Mathew Ryan van AZ stond in het Australische doel en zag dat de inzet van Jimenez op de paal belandde. Het duel eindigde uiteindelijk in 2-2.
Harry Souttar en Marin Boyle maakten de treffers voor Australië. Raul Jimenez en Cesar Huerta scoorden voor Mexico.
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP) - De Canadees Ismaël Koné is op het WK voetbal met een waarschijnlijk zware blessure van het veld gedragen na 55 minuten spelen in het duel met Qatar. Het gastland stond op dat moment met 3-0 voor.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De Oezbeekse voetballer Abdukodir Khusanov heeft zich verontschuldigd bij de cameraman die hij woensdag verwondde tijdens de WK-wedstrijd tegen Colombia. De verdediger van Manchester City stuurde een gesigneerd shirt met de boodschap 'Het spijt me' naar hem op, maakte de Oezbeekse voetbalbond bekend.
1 uur geledenMONTERREY (ANP) - Hervé Renard, de nieuwe bondscoach van de voetballers van Tunesië, verwacht zaterdag tijdens zijn debuut een zware wedstrijd tegen Japan. "Ik ken de kwaliteit van dit team heel goed. Japan is het beste team van Azië", zei de Fransman, die dinsdag werd aangesteld als opvolger van de ontslagen Sabri Lamouchi.
2 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Zwitserland heeft Bosnië en Herzegovina donderdag met 4-1 verslagen en heeft daarmee een grote stap gezet richting het bereiken van de laatste 32 op het WK voetbal. In het Los Angeles Stadium maakten invallers Johan Manzambi (twee keer) en Rubén Vargas en aanvoerder Granit Xhaka de doelpunten voor Zwitserland. Ermin Mahmić scoorde voor Bosnië.
3 uur geledenWINSTON-SALEM (ANP/RTR) - Manuel Neuer stopt na het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bij het Duitse nationale elftal. Dat zei de 40-jarige doelman van Bayern München donderdag op een persconferentie.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Quinten Timber mist zaterdag de tweede wedstrijd van het Nederlands elftal op het WK tegen Zweden. De middenvelder van Olympique Marseille heeft donderdag een lichte hersenschudding opgelopen bij een botsing met een ploeggenoot op de training.
6 uur geledenATLANTA (ANP) - Tsjechië en Zuid-Afrika hebben op het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. In Atlanta kwamen de Tsjechen vroeg op voorsprong via Michal Sadílek, oud-speler van PSV en FC Twente. Teboho Mokoena bracht Zuid-Afrika in de slotfase via een strafschop langszij.
6 uur geleden