PSV'er Mauro Júnior aan de kant met knieblessure
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen Ajax niet beschikken over Mauro Júnior. De Braziliaan, die zowel op het middenveld als in de verdediging uit de voeten kan, heeft op de training een blessure opgelopen. "Zo teleurgesteld om de wedstrijd van morgen te moeten missen", schrijft Mauro Júnior op Instagram, waar hij een foto heeft geplaatst waarin zijn knie is ingepakt in een brace.
Mauro Júnior kwam dit seizoen in de Eredivisie in negentien wedstrijden in actie. Twaalf keer was hij basisspeler, zoals ook vorige week zondag in het thuisduel met Vitesse (3-1). Trainer Roger Schmidt haalde hem toen halverwege naar de kant.
Het is niet duidelijk hoe lang de Zuid-Amerikaan niet kan voetballen.
PSV mist zondag ook de geblesseerde controlerende middenvelder Ibrahim Sangaré. Aanvallers Cody Gakpo en Noni Madueke staan met blessures al langere tijd aan de kant.
Meer uit Voetbal
THESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor het slechte spel van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Griekenland (2-2) in de Nations League. "Dit was mijn fout. Hier neem ik de volledige verantwoordelijkheid voor. Dit was niet het systeem en niet de manier waarop we het moesten doen", sprak de Spanjaard tijdens een persconferentie in het Thoumba-stadion in Thessaloniki.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Voetbalster Kerstin Casparij heeft met Manchester City in de Champions League gelijkgespeeld tegen Real Madrid. In Engeland eindigde de wedstrijd in 1-1.
1 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Denzel Dumfries maakte de spelers van het Nederlands elftal de complimenten dat ze zich in de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League na een achterstand van 2-0 alsnog terug wisten te knokken tot 2-2.
1 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk was niet te spreken over het spel van het Nederlands elftal in de eerste helft tegen Griekenland in de Nations League. "We werden afgetroefd, dat is onacceptabel", zei de aanvoerder na het gelijkspel (2-2) in een eerste reactie bij de NOS.
1 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - De voetballers van Portugal hebben zonder vedette Cristiano Ronaldo tegen Denemarken de derde zege in de Nations League geboekt. In Kopenhagen wonnen de Portugezen met 4-2 na eerdere zeges op Wales en Noorwegen.
1 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een eerste nederlaag onder leiding van bondscoach Xavi Hernández moeizaam voorkomen. De uitwedstrijd tegen Griekenland eindigde in Thessaloniki in 2-2. Bij rust keek Oranje nog tegen een achterstand van 2-0 aan.
1 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een eerste nederlaag in de Nations League moeizaam voorkomen. Na een slechte eerste helft kwam het elftal van bondscoach Xavi Hernández in Thessaloniki tegen Griekenland na rust alsnog langszij: 2-2.
2 uur geleden