Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV'er Madueke valt weer uit en lijkt onzeker voor duel met Ajax

PSV'er Madueke valt weer uit en lijkt onzeker voor duel met Ajax

EINDHOVEN (ANP) - De kans lijkt klein dat Noni Madueke zondag kan meedoen in de topper in de Eredivisie tussen Ajax en PSV. De aanvaller van PSV viel donderdag in de ontmoeting met AS Monaco in de Europa League in de 55e minuut uit.

Madueke greep na een sprintduel naar zijn linkerhamstring en maakte direct het gebaar dat hij gewisseld moest worden. De Belg Yorbe Vertessen verving hem. Madueke liep boos en teleurgesteld het veld af. De Brit miste dit seizoen vanwege blessureleed al wat wedstrijden. Tegen PEC Zwolle (3-1) maakte hij afgelopen weekeinde zijn rentree.

PSV won in augustus in de strijd om de Johan Cruijff Schaal met 4-0 bij Ajax. Madueke was toen een van de uitblinkers en scoorde twee keer in Amsterdam.

Kort na het uitvallen van Madueke moest ook Cody Gakpo zich laten vervangen. De international kwam, even nadat hij voor de 1-1 had gezorgd, na een luchtduel ongelukkig terecht. Gakpo liet direct weten dat hij niet verder kon, al verliet hij net als Madueke wel het veld op eigen kracht. De Portugees Armindo Bruma kwam Gakpo vervangen.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

1 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

3 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

4 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

5 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

5 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

7 uur geleden