Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV'er Hendrix: Nijhuis had een strafschop kunnen geven

PSV'er Hendrix: Nijhuis had een strafschop kunnen geven

ARNHEM (ANP) - Jorrit Hendrix vond dat PSV zondag tegen Vitesse (2-1) recht had op een punt. De middenvelder liep in blessuretijd tegen Eliazer Dasa aan en kreeg een strafschop. Bas Nijhuis draaide die beslissing later, na het zien van tv-beelden, terug. "Hij had de strafschop kunnen geven. Ik heb in elk geval wel last van mijn nek en ben ook niet iemand die schwalbes maakt", aldus Hendrix. "Aan de andere kant weet je dat Bas Nijhuis een scheidsrechter is die niet vies is van contact."

Hendrix droeg bij afwezigheid van Denzel Dumfries de aanvoerdersband bij PSV. Naast Dumfries ontbraken ook Pablo Rosario en Cody Gakpo wegens corona. Mario Götze was geblesseerd en Donyell Malen deed uit voorzorg alleen het laatste half uur mee. "Corona houdt de hele wereld bezig, ons ook", zei Hendrix.

"We waren wel gemotiveerd om te vlammen voor de spelers die er niet bij waren en voor de fans. Dat is helaas niet gelukt. De tweede helft was wel aardig, maar het was te laat. Op beslissende momenten zat het niet mee. Al met al was het niet onze middag, qua geluk."

Meer uit Voetbal

Chelsea staat in finale van het WK voetbal voor clubs

EAST RUTHERFORD (ANP) - Chelsea staat zondag in de finale van het WK voetbal voor clubs. De Londenaren wonnen in het MetLife Stadium van East Rutherford voor ruim 70.000 toeschouwers met 2-0 van het Braziliaanse Fluminense. Chelsea speelt de eindstrijd in hetzelfde stadion tegen de winnaar van de andere halve finale tussen Real Madrid en Paris Saint-Germain. Dit duel staat woensdag eveneens in New Jersey op het programma.

9 uur geleden
Zweden plaatst zich na winst tegen Polen voor kwartfinale van EK

LUZERN (ANP) - Zweden heeft op het EK voetbal in Zwitserland met 3-0 gewonnen van Polen. Het elftal van bondscoach Peter Gerhardsson won op dinsdagavond het tweede groepsduel door drie rake kopballen in de Swissporarena van Luzern. Zweden verzekerde zich net als Duitsland van een plaats in de kwartfinales. Polen en Denemarken zijn in Groep C uitgeschakeld.

9 uur geleden
Duitsland verslaat Denemarken voor recordaantal uitfans

BAZEL (ANP) - Duitsland heeft de tweede groepswedstrijd op het EK in Zwitserland met 2-1 gewonnen van Denemarken. Daarmee is Duitsland dicht bij de kwartfinales. Duitsland had het eerste groepsduel met Polen ook al met 2-0 gewonnen en speelt nog tegen Zweden.

11 uur geleden
Jonker weet door fitheid nog niet hele basiself tegen Engeland

ZURICH (ANP) - Bondscoach Andries Jonker heeft een kleine 24 uur voor het EK-duel met titelverdediger Engeland nog geen duidelijkheid over de inzetbaarheid van al zijn beoogde basisspeelsters. "We gaan zo tijdens de training bekijken of iedereen fit is. Ik heb nog geen opstelling bekendgemaakt, omdat dat niet kan", zei Jonker aan het einde van zijn persconferentie, waarna hij niet meer wilde aangeven van wie het meespelen twijfelachtig is.

13 uur geleden
Vrouwen beginnen op 6 september aan 22 speelrondes in Eredivisie

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieprogramma voor het seizoen 2025/2026 in de Vrouwen Eredivisie bekendgemaakt. Het voetbalseizoen gaat van start met de Supercup op zaterdag 23 augustus. Dan staan kampioen FC Twente en nummer 2 PSV tegenover elkaar.

15 uur geleden
Voetballer Quincy Promes blijft vastzitten, voorarrest verlengd

AMSTERDAM (ANP) - Voetballer Quincy Promes blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft het gerechtshof in Amsterdam besloten. Volgens het hof zijn er nog voldoende redenen om hem vast te houden, onder meer het risico dat hij naar het buitenland vlucht. Oud-international Promes wordt verdacht van cocaïnesmokkel en het neersteken van zijn neef. De rechtbank heeft hem in totaal 7,5 jaar cel opgelegd. De zaak loopt momenteel in hoger beroep en is in de voorbereidende fase.

15 uur geleden
Spaanse politie: Jota en broer reden waarschijnlijk te snel

MADRID (ANP/AFP) - Diogo Jota en zijn jongere broer André Silva reden vorige week donderdag waarschijnlijk te hard toen hun auto in Noord-Spanje van de snelweg raakte. Dat meldt de Spaanse politie na onderzoek. Beide Portugese voetballers kwamen om het leven.

16 uur geleden