PSV'er Gutiérrez wil er bij hervatting Eredivisie weer bij zijn
EINDHOVEN (ANP) - Érick Gutiérrez gaat er vanuit dat hij de eerste wedstrijd na de winterstop weer tot de selectie van PSV behoort. De Mexicaanse middenvelder heeft na drie maanden blessureleed de groepstraining hervat. "Ik kruip weer richting het moment dat ik volledig fit ben", zegt hij.
Gutiérrez onderging halverwege september een enkeloperatie. De nieuwe trainer Roger Schmidt voerde veel gesprekken. "Ik was niet gewend dat een trainer zoveel met een geblesseerde speler praat. Hij vertelde me dat ik rustig moest blijven, dat het goed komt en dat ik sterk terugkom. Dat geeft me natuurlijk veel vertrouwen", aldus Gutiérrez.
PSV hervat de competitie 10 januari met een uitwedstrijd tegen Ajax. Gutiérrez denkt dat hij dit seizoen nog een rol van betekenis kan spelen. "Daar ben ik van overtuigd."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.
8 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.
13 minuten geledenVALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.
35 minuten geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
2 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
15 uur geleden