PSV'er Götze vindt dat PSV snel lessen heeft geleerd
KOPENHAGEN (ANP) - Mario Götze vond dat PSV in Denemarken tegen FC Kopenhagen (0-4) veel beter speelde dan in het eerste duel in Eindhoven (4-4). Dat zei de Duitse middenvelder na de succesvolle avond van de Eindhovenaren bij Veronica. "We hebben duidelijk geleerd van het eerste duel en niet dezelfde fouten gemaakt. Deze keer deden we het gewoon goed."
PSV kwam al snel op voorsprong. "Dat was heel belangrijk", vervolgde Götze. "We wisten dat we moesten scoren en als het dan meteen lukt, is dat heel mooi. Ik was ook blij met mijn treffer, de tweede, die gaf nog meer zekerheid. Verder hebben we het goed gedaan, aanvallend en verdedigend. Daardoor konden we na rust verder uitlopen."
Trainer Roger Schmidt was uitermate tevreden met het spel van PSV. "Ons niveau was heel hoog, in de hele wedstrijd", aldus de Duitse coach. "We wilden op ons best zijn en vanaf het begin voor doelpunten gaan. In balbezit vonden we constant oplossingen en elke speler vroeg veel om de bal. In het zestienmetergebied zag ik goed positiespel en namen we de juiste beslissingen. Door twee keer te scoren in de eerste helft hebben we de wedstrijd op slot gegooid."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
3 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
3 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
4 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
4 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
4 uur geleden