Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV'er Götze vindt dat PSV snel lessen heeft geleerd

PSV'er Götze vindt dat PSV snel lessen heeft geleerd

KOPENHAGEN (ANP) - Mario Götze vond dat PSV in Denemarken tegen FC Kopenhagen (0-4) veel beter speelde dan in het eerste duel in Eindhoven (4-4). Dat zei de Duitse middenvelder na de succesvolle avond van de Eindhovenaren bij Veronica. "We hebben duidelijk geleerd van het eerste duel en niet dezelfde fouten gemaakt. Deze keer deden we het gewoon goed."

PSV kwam al snel op voorsprong. "Dat was heel belangrijk", vervolgde Götze. "We wisten dat we moesten scoren en als het dan meteen lukt, is dat heel mooi. Ik was ook blij met mijn treffer, de tweede, die gaf nog meer zekerheid. Verder hebben we het goed gedaan, aanvallend en verdedigend. Daardoor konden we na rust verder uitlopen."

Trainer Roger Schmidt was uitermate tevreden met het spel van PSV. "Ons niveau was heel hoog, in de hele wedstrijd", aldus de Duitse coach. "We wilden op ons best zijn en vanaf het begin voor doelpunten gaan. In balbezit vonden we constant oplossingen en elke speler vroeg veel om de bal. In het zestienmetergebied zag ik goed positiespel en namen we de juiste beslissingen. Door twee keer te scoren in de eerste helft hebben we de wedstrijd op slot gegooid."

Meer uit Voetbal

Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

3 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

3 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

5 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

7 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

8 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

9 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

10 uur geleden