Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV'er Götze vindt dat PSV snel lessen heeft geleerd

PSV'er Götze vindt dat PSV snel lessen heeft geleerd

KOPENHAGEN (ANP) - Mario Götze vond dat PSV in Denemarken tegen FC Kopenhagen (0-4) veel beter speelde dan in het eerste duel in Eindhoven (4-4). Dat zei de Duitse middenvelder na de succesvolle avond van de Eindhovenaren bij Veronica. "We hebben duidelijk geleerd van het eerste duel en niet dezelfde fouten gemaakt. Deze keer deden we het gewoon goed."

PSV kwam al snel op voorsprong. "Dat was heel belangrijk", vervolgde Götze. "We wisten dat we moesten scoren en als het dan meteen lukt, is dat heel mooi. Ik was ook blij met mijn treffer, de tweede, die gaf nog meer zekerheid. Verder hebben we het goed gedaan, aanvallend en verdedigend. Daardoor konden we na rust verder uitlopen."

Trainer Roger Schmidt was uitermate tevreden met het spel van PSV. "Ons niveau was heel hoog, in de hele wedstrijd", aldus de Duitse coach. "We wilden op ons best zijn en vanaf het begin voor doelpunten gaan. In balbezit vonden we constant oplossingen en elke speler vroeg veel om de bal. In het zestienmetergebied zag ik goed positiespel en namen we de juiste beslissingen. Door twee keer te scoren in de eerste helft hebben we de wedstrijd op slot gegooid."

Meer uit Voetbal

Woordvoerster Witte Huis bevestigt dat Trump bij WK-loting is

WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.

1 uur geleden
FIFA verdeelt WK-loting met twee shows over twee dagen

WASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.

4 uur geleden
Uitduel van FC Groningen bij Excelsior blijft op vrijdag staan

ZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.

5 uur geleden
Ajax sluit na vuurwerkactie tribune van F-Side tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.

7 uur geleden
Ajax compenseert toegangskaarten 1200 supporters FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.

8 uur geleden
Expert: excessen met vuurwerk in stadions moeilijk uit te bannen

AMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."

9 uur geleden
Ajax-directeur Geelen: ik had zelf de media te woord moeten staan

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.

10 uur geleden