PSV'er Götze vindt dat PSV snel lessen heeft geleerd
KOPENHAGEN (ANP) - Mario Götze vond dat PSV in Denemarken tegen FC Kopenhagen (0-4) veel beter speelde dan in het eerste duel in Eindhoven (4-4). Dat zei de Duitse middenvelder na de succesvolle avond van de Eindhovenaren bij Veronica. "We hebben duidelijk geleerd van het eerste duel en niet dezelfde fouten gemaakt. Deze keer deden we het gewoon goed."
PSV kwam al snel op voorsprong. "Dat was heel belangrijk", vervolgde Götze. "We wisten dat we moesten scoren en als het dan meteen lukt, is dat heel mooi. Ik was ook blij met mijn treffer, de tweede, die gaf nog meer zekerheid. Verder hebben we het goed gedaan, aanvallend en verdedigend. Daardoor konden we na rust verder uitlopen."
Trainer Roger Schmidt was uitermate tevreden met het spel van PSV. "Ons niveau was heel hoog, in de hele wedstrijd", aldus de Duitse coach. "We wilden op ons best zijn en vanaf het begin voor doelpunten gaan. In balbezit vonden we constant oplossingen en elke speler vroeg veel om de bal. In het zestienmetergebied zag ik goed positiespel en namen we de juiste beslissingen. Door twee keer te scoren in de eerste helft hebben we de wedstrijd op slot gegooid."
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.
19 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League niet beschikken over Thibaut Courtois. De Belgische doelman heeft een maag-darminfectie, meldt de Spaanse voetbalclub op X.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
20 uur geleden