Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV'er Götze: tweede tegentreffer was cruciaal

PSV'er Götze: tweede tegentreffer was cruciaal

AMSTERDAM (ANP) - Mario Götze zag dat de hoop op een goed resultaat van PSV bij Ajax verdween na de tweede tegentreffer, van Sébastien Haller in de 56e minuut. Ajax liep daarna weg naar 5-0. "Dat was niet goed voor ons, dat doelpunt uit die hoekschop. Dat was ongelukkig", aldus Götze tegen ESPN. "Uiteindelijk verliezen we met 5-0. Dit was geen goede dag voor ons."

PSV begon goed in de Johan Cruijff ArenA en kreeg de eerste kansen. Götze: "Ajax speelt erg goed, vooral aan de bal. Daar moesten wij iets op bedenken en dat deden we de eerste 10 tot 15 minuten goed."

Het kwaliteitsverschil werd daarna alsnog duidelijk. Götze wilde na de ruime nederlaag niet zeggen dat het verschil met Ajax te groot is en dat PSV kansloos is voor de titel. "Ik weet uit ervaring hoe lastig het is om kampioen te worden. Een seizoen duurt lang en het gaat erom dat je stabiel bent. Het is pas klaar aan het einde van het seizoen, niet nu al."

Meer uit Voetbal

Meerdink spreekt van 'jongensdroom' na hoofdrol bij basisdebuut

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.

21 minuten geleden
Meerdink helpt Oranje bij basisdebuut met twee treffers aan zege

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).

51 minuten geleden
Meerdink maakt in tweede interland eerste treffers voor Oranje

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.

1 uur geleden
Zidane past Frans elftal aan in Nations League tegen België

BRUSSEL (ANP) - Zinédine Zidane gaat het Franse elftal aanpassen voor het duel van maandag met België. Dat heeft de bondscoach van Frankrijk in aanloop naar de wedstrijd in de Nations League in Brussel gezegd. Frankrijk won vrijdag met 1-0 in en van Turkije.

2 uur geleden
Oranje-international Gakpo valt al vroeg in duel met Servië uit

BELGRADO (ANP) - Cody Gakpo heeft in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een blessure opgelopen. De buitenspeler van Liverpool werd na een kwartier spelen in de middencirkel geraakt door Saša Lukić.

2 uur geleden
Oranje begint uitwedstrijd tegen Servië met Veerman en Meerdink

BELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League zondag met Joey Veerman en Mexx Meerdink in het basiselftal. Veerman neemt op het middenveld de plaats in van Quinten Timber en wordt daarmee beloond voor zijn goede invalbeurt van donderdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1).

3 uur geleden
Spits Isak verlaat Zweeds voetbalelftal met lichte blessure

STOCKHOLM (ANP/RTR) - Het Zweedse nationale voetbalelftal moet het de komende Nations League-wedstrijden zonder Alexander Isak stellen. De 27-jarige spits van Liverpool moet het trainingskamp van zijn land met een lichte blessure verlaten, meldt de Zweedse bond.

4 uur geleden