
PSV'er Gakpo na ruime bekeroverwinning: dit was nodig
EINDHOVEN (ANP) - PSV had de ruime bekeroverwinning (4-0) in eigen huis op NAC Breda even nodig, zei aanvoerder Cody Gakpo bij ESPN. De Eindhovenaren verloren de vorige twee thuiswedstrijden, in de Eredivisie tegen Ajax en AZ. "Dit was nodig. We moesten één keer opstaan en een reactie geven en dat hebben we wel gedaan, denk ik."
De onrustige weken bij PSV, met behalve de verloren duels met Ajax en AZ ook het aangekondigde vertrek van trainer Roger Schmidt na dit seizoen, zijn volgens de aanvaller "niet ineens naar de achtergrond". "Maar we hebben vandaag wel wat neergezet. Ik denk dat we in deze flow moeten blijven, met deze sfeer."
PSV speelt zaterdag in de Eredivisie tegen Vitesse.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/DPA) - Nadine Kessler, directeur vrouwenvoetbal van de UEFA, wil dat voortaan meer wedstrijden van vrouwenteams in grote stadions worden gespeeld. Dat zegt ze naar aanleiding van het bezoekersrecord op het EK in Zwitserland.
13 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen gaat niet verder met Danilo Al-Saed. De Friese Eredivisieclub verkoopt de 26-jarige Irakese aanvaller aan de Zweedse club BK Häcken.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Kiliann Sildillia is de volgende nieuweling in de selectie van PSV. De Eindhovenaren nemen de 23-jarige vleugelverdediger over van SC Freiburg. Sildillia ondertekent een contract voor vijf jaar bij de landskampioen.
3 uur geledenTOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.
15 uur geledenLEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.
17 uur geleden