PSV'er Gakpo na ruime bekeroverwinning: dit was nodig
EINDHOVEN (ANP) - PSV had de ruime bekeroverwinning (4-0) in eigen huis op NAC Breda even nodig, zei aanvoerder Cody Gakpo bij ESPN. De Eindhovenaren verloren de vorige twee thuiswedstrijden, in de Eredivisie tegen Ajax en AZ. "Dit was nodig. We moesten één keer opstaan en een reactie geven en dat hebben we wel gedaan, denk ik."
De onrustige weken bij PSV, met behalve de verloren duels met Ajax en AZ ook het aangekondigde vertrek van trainer Roger Schmidt na dit seizoen, zijn volgens de aanvaller "niet ineens naar de achtergrond". "Maar we hebben vandaag wel wat neergezet. Ik denk dat we in deze flow moeten blijven, met deze sfeer."
PSV speelt zaterdag in de Eredivisie tegen Vitesse.
Meer uit Voetbal
LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
3 uur geleden