PSV'er Gakpo heeft meerdere opties om nog transfer te maken
ROTTERDAM (ANP) - PSV-aanvaller Cody Gakpo zegt dat meerdere clubs serieuze interesse hebben om hem over te nemen. Een daarvan is Manchester United, bekende de 23-jarige international na de zege op Excelsior (1-6) bij ESPN. Maar hij herhaalde dat "het hele plaatje moet kloppen". "Bij PSV blijven is zeker geen straf."
Toch verwacht de international dat de laatste dagen van de zomerse transfermarkt "hectisch" zullen zijn. "Het is een hele puzzel en ik moet kijken welke puzzel het meest klopt. Ik probeer me te focussen op voetbal, maar dat is wel lastig", aldus Gakpo. De aanvaller scoorde één keer in Rotterdam en werd vlak na zijn treffer gewisseld.
Het is afwachten of United nog doorpakt als het erin slaagt Ajax-aanvaller Antony te contracteren. Gakpo zegt niet met ontwikkelingen op dat gebied bezig te zijn. "Maar het zou leuk voor hem zijn."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
15 uur geleden