PSV'er Gakpo heeft meerdere opties om nog transfer te maken
ROTTERDAM (ANP) - PSV-aanvaller Cody Gakpo zegt dat meerdere clubs serieuze interesse hebben om hem over te nemen. Een daarvan is Manchester United, bekende de 23-jarige international na de zege op Excelsior (1-6) bij ESPN. Maar hij herhaalde dat "het hele plaatje moet kloppen". "Bij PSV blijven is zeker geen straf."
Toch verwacht de international dat de laatste dagen van de zomerse transfermarkt "hectisch" zullen zijn. "Het is een hele puzzel en ik moet kijken welke puzzel het meest klopt. Ik probeer me te focussen op voetbal, maar dat is wel lastig", aldus Gakpo. De aanvaller scoorde één keer in Rotterdam en werd vlak na zijn treffer gewisseld.
Het is afwachten of United nog doorpakt als het erin slaagt Ajax-aanvaller Antony te contracteren. Gakpo zegt niet met ontwikkelingen op dat gebied bezig te zijn. "Maar het zou leuk voor hem zijn."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
13 uur geledenNYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
1 dag geleden