PSV'er Driouech debuteert in selectie Jong Oranje
ZEIST (ANP) - PSV-aanvaller Couhaib Driouech maakt voor het eerst deel uit van de selectie van Jong Oranje. Hij is de enige debutant in de selectie van bondscoach Michael Reiziger. Jong Oranje speelt later deze maand twee oefenwedstrijden, tegen Slowakije en Engeland. De ploeg is in voorbereiding op het EK van volgend jaar in Slowakije.
"Driouech speelde eerder jeugdinterlands voor Marokko, maar omdat hij in Nederland geboren is mocht hij ook voor ons uitkomen. Wij zijn natuurlijk erg blij dat Couhaib de overstap maakt en verwelkomen hem met open armen bij onze selectie", aldus Reiziger via de officiële kanalen van de KNVB.
De 22-jarige Driouech verruilde afgelopen zomer Excelsior voor PSV, dat hem al eerder wilde vastleggen.
Het duel met Slowakije staat voor 14 november gepland en betreft een uitwedstrijd. Jong Engeland, de winnaar van het afgelopen EK, komt vier dagen later naar Almere.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Bondscoach Jürgen Klopp van Duitsland heeft Florian Wirtz en Jonathan Burkardt overgeheveld van zijn tweede selectie naar zijn spelersgroep voor de tweede wedstrijd in de Nations League tegen Griekenland op zondag. De twee vervangen Jamal Musiala en Kai Havertz, die bij het duel met Oranje op donderdag (1-1) geblesseerd raakten.
19 minuten geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft Joshua Zirkzee opgeroepen als vervanger voor de geblesseerde Brian Brobbey. Dat maakte de KNVB een dag na het gelijkspel van Oranje in Amsterdam tegen Duitsland (1-1) bekend. Zirkzee meldt zich vrijdagavond in Zeist bij de selectie.
1 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Ook de bestuursvoorzitters van de hoogste voetbalcompetities in Duitsland, Spanje, Italië en Engeland hebben scherpe kritiek geuit op de FIFA en voorzitter Gianni Infantino. De Zwitser kwam in opspraak door het inmiddels ingetrokken commercialiseringsplan om een deel van de WK-rechten te verkopen aan derden.
2 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/DPA) - De laatste wedstrijd van Lionel Messi voor Argentinië is binnen twee uur uitverkocht. Er waren 80.000 kaartjes beschikbaar voor het vriendschappelijke duel op 6 oktober met Benin in het Estadio Monumental in Buenos Aires.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Bernard Schuiteman aangesteld als nieuwe technisch directeur. De 52-jarige oud-speler komt over van RKC Waalwijk, waar hij nu dezelfde functie vervult. Hij begint op 1 december met zijn werkzaamheden bij de club uit Arnhem.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP/DPA) - Het wegvallen van de Duitse international Jamal Musiala tijdens de warming-up voor de wedstrijd in de Nations League tegen het Nederlands elftal had niets te maken met zijn recente onwelwordingen. Dat zei de Duitse bondscoach Jürgen Klopp na het gelijkspel in Amsterdam (1-1).
5 uur geledenSAN JOSÉ (ANP) - Curaçao is de Nations League begonnen met een miraculeuze overwinning bij Costa Rica. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat draaide dankzij drie invallers in het laatste halfuur een achterstand van drie doelpunten om in een 4-3-zege.
6 uur geleden