PSV'er Driouech debuteert in selectie Jong Oranje
ZEIST (ANP) - PSV-aanvaller Couhaib Driouech maakt voor het eerst deel uit van de selectie van Jong Oranje. Hij is de enige debutant in de selectie van bondscoach Michael Reiziger. Jong Oranje speelt later deze maand twee oefenwedstrijden, tegen Slowakije en Engeland. De ploeg is in voorbereiding op het EK van volgend jaar in Slowakije.
"Driouech speelde eerder jeugdinterlands voor Marokko, maar omdat hij in Nederland geboren is mocht hij ook voor ons uitkomen. Wij zijn natuurlijk erg blij dat Couhaib de overstap maakt en verwelkomen hem met open armen bij onze selectie", aldus Reiziger via de officiƫle kanalen van de KNVB.
De 22-jarige Driouech verruilde afgelopen zomer Excelsior voor PSV, dat hem al eerder wilde vastleggen.
Het duel met Slowakije staat voor 14 november gepland en betreft een uitwedstrijd. Jong Engeland, de winnaar van het afgelopen EK, komt vier dagen later naar Almere.
Meer uit Voetbal
RABAT(ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
6 minuten geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
3 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
5 uur geleden