PSV'er Driouech debuteert in selectie Jong Oranje
ZEIST (ANP) - PSV-aanvaller Couhaib Driouech maakt voor het eerst deel uit van de selectie van Jong Oranje. Hij is de enige debutant in de selectie van bondscoach Michael Reiziger. Jong Oranje speelt later deze maand twee oefenwedstrijden, tegen Slowakije en Engeland. De ploeg is in voorbereiding op het EK van volgend jaar in Slowakije.
"Driouech speelde eerder jeugdinterlands voor Marokko, maar omdat hij in Nederland geboren is mocht hij ook voor ons uitkomen. Wij zijn natuurlijk erg blij dat Couhaib de overstap maakt en verwelkomen hem met open armen bij onze selectie", aldus Reiziger via de officiële kanalen van de KNVB.
De 22-jarige Driouech verruilde afgelopen zomer Excelsior voor PSV, dat hem al eerder wilde vastleggen.
Het duel met Slowakije staat voor 14 november gepland en betreft een uitwedstrijd. Jong Engeland, de winnaar van het afgelopen EK, komt vier dagen later naar Almere.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).
3 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.
3 uur geledenHOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.
3 uur geledenGSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.
3 uur geledenERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.
3 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste oefenwedstrijd onder de nieuwe coach Giovanni van Bronckhorst gewonnen van FC Dordrecht. In het stadion van Dordrecht wonnen de Rotterdammers met 6-0.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - In drie uitverkochte bioscoopzalen in Rotterdam keken in de nacht van vrijdag op zaterdag 1150 supporters van het Kaapverdische voetbalelftal naar de WK-wedstrijd uit de zestiende finales tegen Argentinië. Dat die eindigde in 3-2 voor de Argentijnen, mocht volgens organisator Jorge da Veiga de pret niet drukken. "Wij zien het alsof wij het WK hebben gewonnen."
13 uur geleden