Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV'er Bruma later naar Qatar door probleem met reisdocument

PSV'er Bruma later naar Qatar door probleem met reisdocument

DOHA (ANP) - PSV is zaterdag zonder aanvaller Bruma naar Qatar gevlogen voor een trainingskamp. De Portugese aanvaller meldde zich wel met de selectie op Schiphol, maar mocht het vliegtuig niet in. Volgens een woordvoerder van PSV komt dat door "een probleem met een reisdocument".

De Telegraaf meldt dat Bruma moest achterblijven in Nederland omdat zijn paspoort verlopen bleek te zijn. Het is de bedoeling dat de vleugelspits op korte termijn alsnog naar Qatar gaat. "Hij sluit wat later aan", aldus PSV.

Ernest Faber, die het seizoen afmaakt als opvolger van de ontslagen hoofdtrainer Mark van Bommel, vloog met 26 spelers naar Qatar. De aanvallers Steven Bergwijn en Donyell Malen ontbreken in de selectie. Malen onderging in de Amerikaanse stad Pittsburgh een operatie aan zijn linkerknie en komt de rest van dit seizoen niet meer in actie. Bergwijn bleef met een lichte blessure achter in Eindhoven. De nummer 10 van PSV volgt een aangepast programma en hoopt zo snel mogelijk weer aan te sluiten bij de selectie.

PSV oefent in Qatar tegen de Belgische ploegen Club Brugge (donderdag) en KAS Eupen (zaterdag).

Meer uit Voetbal

18 Ajax-fans opgepakt in Kroatië voor wedstrijd Conference League

SPLIT (ANP) - In het Kroatische Split zijn achttien Ajax-supporters opgepakt, melden Kroatische media. De club uit Amsterdam speelt daar donderdag een wedstrijd tegen Hajduk Split in de Conference League.

5 uur geleden
Bosz na domper PSV: wij waren voetballend de bovenliggende partij

LEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.

12 uur geleden
Veurink ondanks mindere spel voetbalsters tevreden na nieuwe zege

TILBURG (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink had in het gewonnen WK-kwalificatieduel met Hongarije "qua spel iets meer verwacht" van de voetbalsters van Oranje, maar is alsnog tevreden. "Dat komt door de doelpunten die we in de eerste helft maken en de kansen die we creëren in de tweede helft", zei Veurink na de 3-0-thuiszege tegen de NOS. De zege was na de 8-0-overwinning van vrijdag ruim genoeg voor een plek in de laatste ronde van de WK-kwalificatie.

12 uur geleden
PSV lijdt in Champions League nipte nederlaag bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.

15 uur geleden
Voetbalsters door in WK-kwalificatie na nieuwe zege op Hongarije

TILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.

15 uur geleden
Oud-aanvoerder Real Madrid Carvajal tekent bij Getafe

GETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.

1 dag geleden
De Jong blijft nog vier jaar directeur topvoetbal bij de KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.

1 dag geleden