PSV'er Bruma later naar Qatar door probleem met reisdocument
DOHA (ANP) - PSV is zaterdag zonder aanvaller Bruma naar Qatar gevlogen voor een trainingskamp. De Portugese aanvaller meldde zich wel met de selectie op Schiphol, maar mocht het vliegtuig niet in. Volgens een woordvoerder van PSV komt dat door "een probleem met een reisdocument".
De Telegraaf meldt dat Bruma moest achterblijven in Nederland omdat zijn paspoort verlopen bleek te zijn. Het is de bedoeling dat de vleugelspits op korte termijn alsnog naar Qatar gaat. "Hij sluit wat later aan", aldus PSV.
Ernest Faber, die het seizoen afmaakt als opvolger van de ontslagen hoofdtrainer Mark van Bommel, vloog met 26 spelers naar Qatar. De aanvallers Steven Bergwijn en Donyell Malen ontbreken in de selectie. Malen onderging in de Amerikaanse stad Pittsburgh een operatie aan zijn linkerknie en komt de rest van dit seizoen niet meer in actie. Bergwijn bleef met een lichte blessure achter in Eindhoven. De nummer 10 van PSV volgt een aangepast programma en hoopt zo snel mogelijk weer aan te sluiten bij de selectie.
PSV oefent in Qatar tegen de Belgische ploegen Club Brugge (donderdag) en KAS Eupen (zaterdag).
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
11 uur geleden