PSV'er Boscagli met spierblessure meerdere weken aan de kant
NIJMEGEN (ANP) - Olivier Boscagli komt voorlopig niet in actie voor PSV. De Franse verdediger heeft woensdag tegen Liverpool een spierblessure opgelopen en staat meerdere weken aan de kant, meldt de Eindhovense club.
De blessure van Boscagli is een volgende grote tegenvaller voor PSV, dat eerder deze week Ricardo Pepi zag wegvallen met een knieblessure. De Amerikaanse aanvaller, die op korte termijn zijn contract gaat verlengen tot 2030, staat maanden aan de kant. Zijn landgenoot Malik Tillman is ook geblesseerd en zijn rentree is ook niet op korte termijn te verwachten.
PSV verkocht deze week vleugelverdedigers Matteo Dams en Fredrik Oppegard. Anass Salah-Eddine moet Dams vervangen, maar voorlopig wil FC Twente nog niet meewerken aan een transfer.
Lang
Armando Obispo vervangt zaterdag in het uitduel met NEC Boscagli in het centrum van de verdediging en speelt daar samen met Ryan Flamingo. Middenvelder Jerdy Schouten keert terug in het basiselftal, nadat hij tegen Liverpool rust had gekregen. Dat gaat ten koste van Guus Til, die op de bank zit.
Noa Lang hervatte vrijdag de groepstraining na griep te hebben gehad, maar maakt tegen NEC nog geen deel uit van de wedstrijdselectie. Lang miste door de griep ook al de vorige twee wedstrijden.
Lang stond de afgelopen week nadrukkelijk in de belangstelling van Napoli. PSV wees een bod van de Italianen echter af, waardoor Napoli nu doorschakelt naar andere opties.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
13 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
17 uur geleden