PSV'er Boscagli met spierblessure meerdere weken aan de kant
NIJMEGEN (ANP) - Olivier Boscagli komt voorlopig niet in actie voor PSV. De Franse verdediger heeft woensdag tegen Liverpool een spierblessure opgelopen en staat meerdere weken aan de kant, meldt de Eindhovense club.
De blessure van Boscagli is een volgende grote tegenvaller voor PSV, dat eerder deze week Ricardo Pepi zag wegvallen met een knieblessure. De Amerikaanse aanvaller, die op korte termijn zijn contract gaat verlengen tot 2030, staat maanden aan de kant. Zijn landgenoot Malik Tillman is ook geblesseerd en zijn rentree is ook niet op korte termijn te verwachten.
PSV verkocht deze week vleugelverdedigers Matteo Dams en Fredrik Oppegard. Anass Salah-Eddine moet Dams vervangen, maar voorlopig wil FC Twente nog niet meewerken aan een transfer.
Lang
Armando Obispo vervangt zaterdag in het uitduel met NEC Boscagli in het centrum van de verdediging en speelt daar samen met Ryan Flamingo. Middenvelder Jerdy Schouten keert terug in het basiselftal, nadat hij tegen Liverpool rust had gekregen. Dat gaat ten koste van Guus Til, die op de bank zit.
Noa Lang hervatte vrijdag de groepstraining na griep te hebben gehad, maar maakt tegen NEC nog geen deel uit van de wedstrijdselectie. Lang miste door de griep ook al de vorige twee wedstrijden.
Lang stond de afgelopen week nadrukkelijk in de belangstelling van Napoli. PSV wees een bod van de Italianen echter af, waardoor Napoli nu doorschakelt naar andere opties.
Meer uit Voetbal
CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
1 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
6 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
13 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.
13 uur geledenCHICAGO (ANP/DPA) - Duitsland kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige aanvallende middenvelder van Bayern München heeft op de training in Chicago, ter voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen de Verenigde Staten, een spierscheuring opgelopen. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft Assan Ouédraogo van RB Leipzig als vervanger van Karl opgeroepen.
14 uur geleden