PSV'er Boscagli met spierblessure meerdere weken aan de kant
NIJMEGEN (ANP) - Olivier Boscagli komt voorlopig niet in actie voor PSV. De Franse verdediger heeft woensdag tegen Liverpool een spierblessure opgelopen en staat meerdere weken aan de kant, meldt de Eindhovense club.
De blessure van Boscagli is een volgende grote tegenvaller voor PSV, dat eerder deze week Ricardo Pepi zag wegvallen met een knieblessure. De Amerikaanse aanvaller, die op korte termijn zijn contract gaat verlengen tot 2030, staat maanden aan de kant. Zijn landgenoot Malik Tillman is ook geblesseerd en zijn rentree is ook niet op korte termijn te verwachten.
PSV verkocht deze week vleugelverdedigers Matteo Dams en Fredrik Oppegard. Anass Salah-Eddine moet Dams vervangen, maar voorlopig wil FC Twente nog niet meewerken aan een transfer.
Lang
Armando Obispo vervangt zaterdag in het uitduel met NEC Boscagli in het centrum van de verdediging en speelt daar samen met Ryan Flamingo. Middenvelder Jerdy Schouten keert terug in het basiselftal, nadat hij tegen Liverpool rust had gekregen. Dat gaat ten koste van Guus Til, die op de bank zit.
Noa Lang hervatte vrijdag de groepstraining na griep te hebben gehad, maar maakt tegen NEC nog geen deel uit van de wedstrijdselectie. Lang miste door de griep ook al de vorige twee wedstrijden.
Lang stond de afgelopen week nadrukkelijk in de belangstelling van Napoli. PSV wees een bod van de Italianen echter af, waardoor Napoli nu doorschakelt naar andere opties.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
11 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
14 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
17 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
17 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
22 uur geleden