PSV'er Boscagli met spierblessure meerdere weken aan de kant
NIJMEGEN (ANP) - Olivier Boscagli komt voorlopig niet in actie voor PSV. De Franse verdediger heeft woensdag tegen Liverpool een spierblessure opgelopen en staat meerdere weken aan de kant, meldt de Eindhovense club.
De blessure van Boscagli is een volgende grote tegenvaller voor PSV, dat eerder deze week Ricardo Pepi zag wegvallen met een knieblessure. De Amerikaanse aanvaller, die op korte termijn zijn contract gaat verlengen tot 2030, staat maanden aan de kant. Zijn landgenoot Malik Tillman is ook geblesseerd en zijn rentree is ook niet op korte termijn te verwachten.
PSV verkocht deze week vleugelverdedigers Matteo Dams en Fredrik Oppegard. Anass Salah-Eddine moet Dams vervangen, maar voorlopig wil FC Twente nog niet meewerken aan een transfer.
Lang
Armando Obispo vervangt zaterdag in het uitduel met NEC Boscagli in het centrum van de verdediging en speelt daar samen met Ryan Flamingo. Middenvelder Jerdy Schouten keert terug in het basiselftal, nadat hij tegen Liverpool rust had gekregen. Dat gaat ten koste van Guus Til, die op de bank zit.
Noa Lang hervatte vrijdag de groepstraining na griep te hebben gehad, maar maakt tegen NEC nog geen deel uit van de wedstrijdselectie. Lang miste door de griep ook al de vorige twee wedstrijden.
Lang stond de afgelopen week nadrukkelijk in de belangstelling van Napoli. PSV wees een bod van de Italianen echter af, waardoor Napoli nu doorschakelt naar andere opties.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
11 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden