PSV zonder Götze en Malen tegen Vitesse
ARNHEM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Vitesse zondag zonder Mario Götze. De Duitse spelmaker is nog niet voldoende hersteld van de spierblessure die hij donderdag in de confrontatie met Granada (1-2) in de Europa League opliep.
Donyell Malen ontbreekt ook in de basisopstelling. De aanvaller zit wel op de reservebank. Waarom Malen geen basisplaats heeft, is nog niet duidelijk.
Naast Götze en Malen doen ook Denzel Dumfries, Pablo Rosario en Cody Gakpo niet mee. De drie basisspelers hebben het coronavirus. Reserves Timo Baumgartl, Maxime Delanghe en Joel Piroe zijn ook besmet en zitten eveneens niet bij de selectie.
Opstelling
Jorrit Hendrix draagt bij afwezigheid van Dumfries en de reserverol voor Malen de aanvoerdersband. De middenvelder speelt tegen Vitesse noodgedwongen als rechterverdediger. Jordan Teze en Eran Zahavi keren na het coronavirus te hebben gehad terug in de selectie. Beide spelers hebben een basisplaats.
PSV komt bij winst weer alleen aan de leiding in de eredivisie.
Opstelling PSV: Mvogo; Hendrix, Teze, Boscagli en Max; Mauro Júnior, Sangaré, Thomas en Ihattaren; Zahavi en Madueke.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
19 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
2 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
6 uur geledenGÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.
6 uur geledenDAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.
7 uur geleden