PSV zonder Götze en Malen tegen Vitesse
ARNHEM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Vitesse zondag zonder Mario Götze. De Duitse spelmaker is nog niet voldoende hersteld van de spierblessure die hij donderdag in de confrontatie met Granada (1-2) in de Europa League opliep.
Donyell Malen ontbreekt ook in de basisopstelling. De aanvaller zit wel op de reservebank. Waarom Malen geen basisplaats heeft, is nog niet duidelijk.
Naast Götze en Malen doen ook Denzel Dumfries, Pablo Rosario en Cody Gakpo niet mee. De drie basisspelers hebben het coronavirus. Reserves Timo Baumgartl, Maxime Delanghe en Joel Piroe zijn ook besmet en zitten eveneens niet bij de selectie.
Opstelling
Jorrit Hendrix draagt bij afwezigheid van Dumfries en de reserverol voor Malen de aanvoerdersband. De middenvelder speelt tegen Vitesse noodgedwongen als rechterverdediger. Jordan Teze en Eran Zahavi keren na het coronavirus te hebben gehad terug in de selectie. Beide spelers hebben een basisplaats.
PSV komt bij winst weer alleen aan de leiding in de eredivisie.
Opstelling PSV: Mvogo; Hendrix, Teze, Boscagli en Max; Mauro Júnior, Sangaré, Thomas en Ihattaren; Zahavi en Madueke.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
13 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden