PSV zonder Götze en Malen tegen Vitesse
ARNHEM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Vitesse zondag zonder Mario Götze. De Duitse spelmaker is nog niet voldoende hersteld van de spierblessure die hij donderdag in de confrontatie met Granada (1-2) in de Europa League opliep.
Donyell Malen ontbreekt ook in de basisopstelling. De aanvaller zit wel op de reservebank. Waarom Malen geen basisplaats heeft, is nog niet duidelijk.
Naast Götze en Malen doen ook Denzel Dumfries, Pablo Rosario en Cody Gakpo niet mee. De drie basisspelers hebben het coronavirus. Reserves Timo Baumgartl, Maxime Delanghe en Joel Piroe zijn ook besmet en zitten eveneens niet bij de selectie.
Opstelling
Jorrit Hendrix draagt bij afwezigheid van Dumfries en de reserverol voor Malen de aanvoerdersband. De middenvelder speelt tegen Vitesse noodgedwongen als rechterverdediger. Jordan Teze en Eran Zahavi keren na het coronavirus te hebben gehad terug in de selectie. Beide spelers hebben een basisplaats.
PSV komt bij winst weer alleen aan de leiding in de eredivisie.
Opstelling PSV: Mvogo; Hendrix, Teze, Boscagli en Max; Mauro Júnior, Sangaré, Thomas en Ihattaren; Zahavi en Madueke.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
7 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
8 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
10 uur geleden