Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV zonder De Jong tegen FC Groningen, middenvelders nog niet fit

PSV zonder De Jong tegen FC Groningen, middenvelders nog niet fit

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag voor de thuiswedstrijd van de koploper tegen FC Groningen niet de beschikking over Luuk de Jong. Ook middenvelders Joey Veerman en Jerdy Schouten zijn nog niet hersteld van hun blessures.

De Jong kwam ruim twee weken geleden niet ongeschonden uit het gewonnen Champions League-duel met Girona (4-0). De spits kwam vier dagen later nog wel van de bank tijdens de 3-0-zege bij NAC Breda, maar ontbreekt tegen Groningen.

Veerman en Schouten zijn ook nog herstellende van blessures. "Ze trainen nog niet met de groep", zei Bosz tijdens de persconferentie in aanloop naar het duel met FC Groningen. "Ik weet niet wanneer ze in staat zijn weer een wedstrijd te spelen. Joey is iets verder dan Jerdy."

Selectie

Bosz kan mogelijk wel weer een beroep doen op Hirving Lozano, die weer met de selectie traint. De trainer heeft er geen nieuwe zorgen bijgekregen tijdens de interlandperiode. "De jongens zijn goed teruggekomen, fit en er zijn geen nieuwe blessures bijgekomen", aldus Bosz.

De wedstrijd tussen PSV en FC Groningen begint zaterdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

3 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

6 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

6 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

8 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

10 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

11 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

11 uur geleden