Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV zonder De Jong tegen FC Groningen, middenvelders nog niet fit

PSV zonder De Jong tegen FC Groningen, middenvelders nog niet fit

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag voor de thuiswedstrijd van de koploper tegen FC Groningen niet de beschikking over Luuk de Jong. Ook middenvelders Joey Veerman en Jerdy Schouten zijn nog niet hersteld van hun blessures.

De Jong kwam ruim twee weken geleden niet ongeschonden uit het gewonnen Champions League-duel met Girona (4-0). De spits kwam vier dagen later nog wel van de bank tijdens de 3-0-zege bij NAC Breda, maar ontbreekt tegen Groningen.

Veerman en Schouten zijn ook nog herstellende van blessures. "Ze trainen nog niet met de groep", zei Bosz tijdens de persconferentie in aanloop naar het duel met FC Groningen. "Ik weet niet wanneer ze in staat zijn weer een wedstrijd te spelen. Joey is iets verder dan Jerdy."

Selectie

Bosz kan mogelijk wel weer een beroep doen op Hirving Lozano, die weer met de selectie traint. De trainer heeft er geen nieuwe zorgen bijgekregen tijdens de interlandperiode. "De jongens zijn goed teruggekomen, fit en er zijn geen nieuwe blessures bijgekomen", aldus Bosz.

De wedstrijd tussen PSV en FC Groningen begint zaterdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

4 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

5 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

6 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

6 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

7 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

9 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

10 uur geleden