PSV zonder De Jong tegen FC Groningen, middenvelders nog niet fit
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag voor de thuiswedstrijd van de koploper tegen FC Groningen niet de beschikking over Luuk de Jong. Ook middenvelders Joey Veerman en Jerdy Schouten zijn nog niet hersteld van hun blessures.
De Jong kwam ruim twee weken geleden niet ongeschonden uit het gewonnen Champions League-duel met Girona (4-0). De spits kwam vier dagen later nog wel van de bank tijdens de 3-0-zege bij NAC Breda, maar ontbreekt tegen Groningen.
Veerman en Schouten zijn ook nog herstellende van blessures. "Ze trainen nog niet met de groep", zei Bosz tijdens de persconferentie in aanloop naar het duel met FC Groningen. "Ik weet niet wanneer ze in staat zijn weer een wedstrijd te spelen. Joey is iets verder dan Jerdy."
Selectie
Bosz kan mogelijk wel weer een beroep doen op Hirving Lozano, die weer met de selectie traint. De trainer heeft er geen nieuwe zorgen bijgekregen tijdens de interlandperiode. "De jongens zijn goed teruggekomen, fit en er zijn geen nieuwe blessures bijgekomen", aldus Bosz.
De wedstrijd tussen PSV en FC Groningen begint zaterdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
3 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
5 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
10 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
14 uur geleden