Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV zonder De Jong tegen FC Groningen, middenvelders nog niet fit

PSV zonder De Jong tegen FC Groningen, middenvelders nog niet fit

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag voor de thuiswedstrijd van de koploper tegen FC Groningen niet de beschikking over Luuk de Jong. Ook middenvelders Joey Veerman en Jerdy Schouten zijn nog niet hersteld van hun blessures.

De Jong kwam ruim twee weken geleden niet ongeschonden uit het gewonnen Champions League-duel met Girona (4-0). De spits kwam vier dagen later nog wel van de bank tijdens de 3-0-zege bij NAC Breda, maar ontbreekt tegen Groningen.

Veerman en Schouten zijn ook nog herstellende van blessures. "Ze trainen nog niet met de groep", zei Bosz tijdens de persconferentie in aanloop naar het duel met FC Groningen. "Ik weet niet wanneer ze in staat zijn weer een wedstrijd te spelen. Joey is iets verder dan Jerdy."

Selectie

Bosz kan mogelijk wel weer een beroep doen op Hirving Lozano, die weer met de selectie traint. De trainer heeft er geen nieuwe zorgen bijgekregen tijdens de interlandperiode. "De jongens zijn goed teruggekomen, fit en er zijn geen nieuwe blessures bijgekomen", aldus Bosz.

De wedstrijd tussen PSV en FC Groningen begint zaterdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

1 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

2 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

4 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

5 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

5 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

7 uur geleden