Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV zonder De Jong tegen FC Groningen, middenvelders nog niet fit

PSV zonder De Jong tegen FC Groningen, middenvelders nog niet fit

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag voor de thuiswedstrijd van de koploper tegen FC Groningen niet de beschikking over Luuk de Jong. Ook middenvelders Joey Veerman en Jerdy Schouten zijn nog niet hersteld van hun blessures.

De Jong kwam ruim twee weken geleden niet ongeschonden uit het gewonnen Champions League-duel met Girona (4-0). De spits kwam vier dagen later nog wel van de bank tijdens de 3-0-zege bij NAC Breda, maar ontbreekt tegen Groningen.

Veerman en Schouten zijn ook nog herstellende van blessures. "Ze trainen nog niet met de groep", zei Bosz tijdens de persconferentie in aanloop naar het duel met FC Groningen. "Ik weet niet wanneer ze in staat zijn weer een wedstrijd te spelen. Joey is iets verder dan Jerdy."

Selectie

Bosz kan mogelijk wel weer een beroep doen op Hirving Lozano, die weer met de selectie traint. De trainer heeft er geen nieuwe zorgen bijgekregen tijdens de interlandperiode. "De jongens zijn goed teruggekomen, fit en er zijn geen nieuwe blessures bijgekomen", aldus Bosz.

De wedstrijd tussen PSV en FC Groningen begint zaterdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

4 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

4 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

5 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

10 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

11 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

11 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

11 uur geleden