
PSV zonder Bergwijn op trainingskamp in Qatar
EINDHOVEN (ANP) - PSV is zaterdag zonder Steven Bergwijn vertrokken naar Qatar voor een trainingskamp. Volgens de Brabantse club blijft de aanvaller licht geblesseerd achter in Eindhoven. "Hij volgt een aangepast programma en hoopt zo spoedig mogelijk aan te sluiten bij de A-selectie", liet PSV weten.
Door de absentie van Bergwijn bestaat de PSV-selectie in Qatar uit 27 man. Trainer Ernest Faber heeft in zijn spelersgroep een aantal nieuwkomers opgenomen. Noni Madueke, Tijn Daverveld, Claudio Gomes en Richard Ledezma maken voor de eerste keer met de A-selectie van PSV een trainingskamp mee. Justin de Haas, aanvoerder van Jong PSV, is eveneens van de partij.
Naast Bergwijn ontbreken ook Michal Sadílek en Donyell Malen in Doha. Aanvaller Sam Lammers en doelman Yanick van Osch daarentegen zijn zaterdagmiddag wel op het vliegtuig gestapt. Beiden misten de eerste seizoenshelft wegens blessureleed, maar hun herstel vordert, waardoor ze deel kunnen uitmaken van het trainingskamp, dat op 12 januari in Doha eindigt.
Voor PSV staan in Qatar oefenduels met Club Brugge en KAS Eupen op het programma.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Girona heeft een einde gemaakt aan een reeks van elf competitiewedstrijden zonder zege door met 1-0 te winnen van Mallorca. De 38-jarige spits Cristhian Stuani maakte vroeg in de wedstrijd al de winnende goal. Bij Girona speelde Daley Blind de hele wedstrijd mee. Arnaut Danjuma bleef op de bank.
2 uur geledenMILAAN (ANP/AFP) - Robert Lewandowski keert na een hamstringblessure terug in de selectie van FC Barcelona voor de returnwedstrijd bij Internazionale in de halve finale van de Champions League. De Poolse spits begint dinsdag op de bank in Milaan, waar de stand in evenwicht is na het eerdere gelijkspel in Barcelona (3-3).
11 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie is aangesteld voor de topwedstrijd in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV van komende zondag. Dat maakte de KNVB maandag bekend.
12 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De voormalige Franse minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin heeft voor het eerst zijn excuses aangeboden aan de supporters van Liverpool voor de politieacties tijdens de finale van de Champions League in 2022 in Parijs. De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid, drie jaar geleden in het Stade de France, begon ruim een halfuur later door chaos bij de ingangen. Daarbij raakten duizenden supporters in de verdrukking en greep de Franse politie in met traangas.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Ousmane Dembélé lijkt op tijd fit voor de returnwedstrijd van Paris Saint-Germain tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige aanvaller kampte met een spierblessure na het gewonnen eerste duel in Londen (0-1).
14 uur geledenMILAAN (ANP/AFP) - Trainer Simone Inzaghi van Internazionale weet nog niet of hij dinsdag de beschikking heeft over aanvaller Lautaro Martínez voor de returnwedstrijd tegen FC Barcelona in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige Argentijn liep tijdens het gelijkspel in Barcelona (3-3) een hamstringblessure op. Verdediger Benjamin Pavard is ook nog onzeker voor het duel in Milaan.
15 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft met nog twee wedstrijden te spelen in de Tweede Bundesliga trainer Gerhard Struber ontslagen en vervangen door Friedhelm Funkel. De club uit Keulen staat na twee duels zonder zege achter HSV tweede op de ranglijst, een plek die nog altijd recht geeft op directe promotie naar de Bundesliga.
19 uur geleden