
PSV zonder Bergwijn op trainingskamp in Qatar
EINDHOVEN (ANP) - PSV is zaterdag zonder Steven Bergwijn vertrokken naar Qatar voor een trainingskamp. Volgens de Brabantse club blijft de aanvaller licht geblesseerd achter in Eindhoven. "Hij volgt een aangepast programma en hoopt zo spoedig mogelijk aan te sluiten bij de A-selectie", liet PSV weten.
Door de absentie van Bergwijn bestaat de PSV-selectie in Qatar uit 27 man. Trainer Ernest Faber heeft in zijn spelersgroep een aantal nieuwkomers opgenomen. Noni Madueke, Tijn Daverveld, Claudio Gomes en Richard Ledezma maken voor de eerste keer met de A-selectie van PSV een trainingskamp mee. Justin de Haas, aanvoerder van Jong PSV, is eveneens van de partij.
Naast Bergwijn ontbreken ook Michal SadĂlek en Donyell Malen in Doha. Aanvaller Sam Lammers en doelman Yanick van Osch daarentegen zijn zaterdagmiddag wel op het vliegtuig gestapt. Beiden misten de eerste seizoenshelft wegens blessureleed, maar hun herstel vordert, waardoor ze deel kunnen uitmaken van het trainingskamp, dat op 12 januari in Doha eindigt.
Voor PSV staan in Qatar oefenduels met Club Brugge en KAS Eupen op het programma.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de koppositie in Frankrijk overgenomen van Paris Saint-Germain. Mason Greenwood hielp de thuisploeg met vier treffers langs Le Havre: 6-2.
52 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is al vroeg in het seizoen ver achteropgeraakt in de strijd om de bovenste plaatsen van de Eredivisie. De ploeg van trainer John Heitinga leed tegen AZ (0-2) de eerste competitienederlaag, na vier gelijke spelen in uitduels.
54 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is ondanks twee treffers van Sydney van Hooijdonk in het thuisduel met PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 2-2-gelijkspel. De spits zette de thuisploeg met zijn derde en vierde doelpunt in vier wedstrijden op een 2-0-voorsprong, maar daar herstelden de Zwollenaren zich van.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ verloren: 0-2. De bezoekers uit Alkmaar profiteerden voor rust van twee fouten in de defensie van de ploeg van trainer John Heitinga.
1 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft dankzij een zege bij AS Roma (0-1) de koppositie overgenomen van de concurrent. De twee ploegen hebben net als kampioen Napoli 15 punten uit zeven wedstrijden, de club uit Milaan heeft het beste doelsaldo.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiszege op Go Ahead Eagles (2-1) te spreken over de manier waarop Yarek Gasiorowski zich herstelde van een grote fout. De jonge verdediger speelde de bal na ruim een uur spelen bij een voorsprong van 2-0 niet goed terug op doelman Matej Kovar, waarna Go Ahead-spits Milan Smit kon profiteren.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in het thuisduel met FC Volendam de eerste zege geboekt sinds 31 augustus. De ploeg van trainer Ron Jans stond halverwege op een 1-0-achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht: 3-1.
3 uur geleden