PSV zonder Bergwijn op trainingskamp in Qatar
EINDHOVEN (ANP) - PSV is zaterdag zonder Steven Bergwijn vertrokken naar Qatar voor een trainingskamp. Volgens de Brabantse club blijft de aanvaller licht geblesseerd achter in Eindhoven. "Hij volgt een aangepast programma en hoopt zo spoedig mogelijk aan te sluiten bij de A-selectie", liet PSV weten.
Door de absentie van Bergwijn bestaat de PSV-selectie in Qatar uit 27 man. Trainer Ernest Faber heeft in zijn spelersgroep een aantal nieuwkomers opgenomen. Noni Madueke, Tijn Daverveld, Claudio Gomes en Richard Ledezma maken voor de eerste keer met de A-selectie van PSV een trainingskamp mee. Justin de Haas, aanvoerder van Jong PSV, is eveneens van de partij.
Naast Bergwijn ontbreken ook Michal Sadílek en Donyell Malen in Doha. Aanvaller Sam Lammers en doelman Yanick van Osch daarentegen zijn zaterdagmiddag wel op het vliegtuig gestapt. Beiden misten de eerste seizoenshelft wegens blessureleed, maar hun herstel vordert, waardoor ze deel kunnen uitmaken van het trainingskamp, dat op 12 januari in Doha eindigt.
Voor PSV staan in Qatar oefenduels met Club Brugge en KAS Eupen op het programma.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
18 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
2 uur geledenALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.
2 uur geleden