PSV zonder aanvoerder De Jong tegen Cambuur
EINDHOVEN (ANP) - Luuk de Jong ontbreekt bij PSV in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur. De spits liep vorige week tegen RKC Waalwijk een enkelblessure op en is niet op tijd hersteld. Trainer Ruud van Nistelrooij zei vrijdag "goede hoop" te hebben dat De Jong zou kunnen spelen, maar de aanvoerder ontbreekt in de selectie.
De Portugees Fábio Silva staat tegen Cambuur (aftrap 16.45 uur) in de spits, met Johan Bakayoko en Xavi Simons op de flanken. Tegen RKC speelde Simons nog op het middenveld. PSV zegevierde in Waalwijk met 1-0 door een doelpunt van Bakayoko. Ten opzichte van dat duel is Guus Til de enige nieuwkomer in de basis. Til, die tegen RKC ontbrak vanwege een blessure, vormt het middenveld met Ibrahim Sangaré en Joey Veerman. Verdediger André Ramalho neemt de aanvoerdersband over van De Jong.
PSV is de nummer 4 van de Eredivisie, Cambuur staat onderaan.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
32 minuten geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
8 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
23 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
1 dag geleden