PSV zonder aanvoerder De Jong tegen Cambuur
EINDHOVEN (ANP) - Luuk de Jong ontbreekt bij PSV in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur. De spits liep vorige week tegen RKC Waalwijk een enkelblessure op en is niet op tijd hersteld. Trainer Ruud van Nistelrooij zei vrijdag "goede hoop" te hebben dat De Jong zou kunnen spelen, maar de aanvoerder ontbreekt in de selectie.
De Portugees Fábio Silva staat tegen Cambuur (aftrap 16.45 uur) in de spits, met Johan Bakayoko en Xavi Simons op de flanken. Tegen RKC speelde Simons nog op het middenveld. PSV zegevierde in Waalwijk met 1-0 door een doelpunt van Bakayoko. Ten opzichte van dat duel is Guus Til de enige nieuwkomer in de basis. Til, die tegen RKC ontbrak vanwege een blessure, vormt het middenveld met Ibrahim Sangaré en Joey Veerman. Verdediger André Ramalho neemt de aanvoerdersband over van De Jong.
PSV is de nummer 4 van de Eredivisie, Cambuur staat onderaan.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
22 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
23 uur geleden