Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV zoekt naar mogelijkheden voor fans in Philips Stadion

PSV zoekt naar mogelijkheden voor fans in Philips Stadion

EINDHOVEN (ANP) - PSV zoekt nog altijd naar mogelijkheden om volgend seizoen in een vroeg stadium supporters toe laten in het Philips Stadion. Dat laat commercieel directeur Frans Janssen weten op PSV TV.

"Ik roep altijd dat voetbal zonder publiek niet bestaat", vertelt Janssen. "Daarmee bedoel ik niet dat we iedereen binnen gaan laten, tegen elke richtlijn in. Maar als ze niet bij ons in het stadion zitten en de horeca is gewoon open, dan zitten ze ergens anders in de stad. Ik twijfel dan wat beter is, al wil ik niet op de stoel van een viroloog gaan zitten."

"We hebben natuurlijk heel veel hightech partners" weet Janssen. "Samen met de TU Eindhoven zijn we al aan het denken. Kunnen wij op een hele moderne manier ervoor zorgen dat het stadion coronaproof wordt? Want wij denken dat dit beter te managen is dan wanneer er meer dan 35.000 mensen de wedstrijden in dorpen, in steden en op pleinen gaan bekijken."

Grote evenementen, zoals duels in het betaalde voetbal, zijn tot september verboden. Het is onbekend wanneer er weer supporters bij profduels welkom zijn. Mogelijk moeten zij geduld hebben totdat er een vaccin tegen coranavirus op de markt is.

Meer uit Voetbal

Heerenveen nestelt zich met uitzege op Telstar in middenmoot

VELSEN (ANP) - SC Heerenveen heeft de uitwedstrijd tegen Telstar gewonnen. De club uit Friesland nestelde zich met een zege (2-3) in de middenmoot van de Eredivisie.

52 minuten geleden
Mogelijke confrontatie tussen fans Feyenoord en Heracles

ALMELO (ANP) - Fans van Feyenoord en Heracles Almelo gaan zondagmiddag mogelijk de confrontatie met elkaar aan, meldt de gemeente Almelo. De gemeente zegt dat een aantal Rotterdamse supporters dat geen ticket voor de wedstrijd van zondag heeft, toch naar het Asito-stadion wil komen. De supporters zouden de spelersbus van Feyenoord daar willen opwachten.

1 uur geleden
KNVB start onderzoek naar vermeend racisme bij Kozakken Boys

ZEIST (ANP) - De KNVB start een onderzoek naar het incident met Spakenburg-spits Ahmed El Azzouti na afloop van het duel met Kozakken Boys. Dat bevestigde een woordvoerder van de voetbalbond een dag later. RTV Utrecht berichtte zaterdag dat El Azzouti en zijn familie na het duel zijn aangevallen en racistisch zijn bejegend door supporters van Kozakken Boys.

3 uur geleden
Vier treffers Greenwood helpen Marseille aan koppositie

MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de koppositie in Frankrijk overgenomen van Paris Saint-Germain. Mason Greenwood hielp de thuisploeg met vier treffers langs Le Havre: 6-2.

16 uur geleden
Ajax verder in de problemen na thuisnederlaag tegen AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is al vroeg in het seizoen ver achteropgeraakt in de strijd om de bovenste plaatsen van de Eredivisie. De ploeg van trainer John Heitinga leed tegen AZ (0-2) de eerste competitienederlaag, na vier gelijke spelen in uitduels.

16 uur geleden
NAC wint thuis niet van PEC ondanks twee treffers Van Hooijdonk

BREDA (ANP) - NAC Breda is ondanks twee treffers van Sydney van Hooijdonk in het thuisduel met PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 2-2-gelijkspel. De spits zette de thuisploeg met zijn derde en vierde doelpunt in vier wedstrijden op een 2-0-voorsprong, maar daar herstelden de Zwollenaren zich van.

16 uur geleden
Ajax verliest thuisduel met AZ en raakt verder achterop

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ verloren: 0-2. De bezoekers uit Alkmaar profiteerden voor rust van twee fouten in de defensie van de ploeg van trainer John Heitinga.

16 uur geleden