Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV ziet in aanloop naar Feyenoord ook Lozano uitvallen

PSV ziet in aanloop naar Feyenoord ook Lozano uitvallen

SEVILLA (ANP) - PSV heeft in aanloop naar de topper van zondag in de Eredivisie tegen Feyenoord opnieuw met tegenslag te maken. De Mexicaanse buitenspeler Hirving Lozano moest zich in de uitwedstrijd in de Champions League tegen Sevilla kort voor rust laten vervangen met een bovenbeenblessure. De Belg Yorbe Vertessen verving hem.

Naast Lozano is ook de inzetbaarheid van Noa Lang, een andere buitenspeler, tegen Feyenoord zeer onzeker. De Oranje-international ontbrak de voorbije zeven weken met een hamstringblessure en maakte zaterdag in het uitduel met FC Twente (0-3) als invaller zijn rentree. Lang kreeg met een kleine terugslag te maken en ontbreekt daarom in de wedstrijdselectie tegen Sevilla.

PSV-trainer Peter Bosz heeft voorin op de vleugels niet heel veel keuze. Als Lozano en Lang allebei niet mee kunnen doen, ligt het voor de hand dat Johan Bakayoko en Vertessen in De Kuip zijn twee buitenspelers zijn.

Koploper PSV begint de wedstrijd tegen nummer 2 Feyenoord met een voorsprong van 7 punten.

Meer uit Voetbal

Zerrouki wil na verhuur aan Twente niet meer terug naar Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.

49 minuten geleden
Veerman is klaar met Koeman: hij hoeft mij niet meer te bellen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.

1 uur geleden
Feyenoorder Ueda volgt Steijn op als topscorer Eredivisie

ZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.

2 uur geleden
Hadj Moussa leidt Feyenoord in slotfase langs PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.

2 uur geleden
Sparta grijpt naast play-offs na nederlaag tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.

2 uur geleden
FC Groningen met zege naar play-offs om Europees voetbal

ALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.

2 uur geleden
Telstar handhaaft zich in Eredivisie, FC Volendam naar play-offs

VOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.

2 uur geleden