PSV ziet in aanloop naar Feyenoord ook Lozano uitvallen
SEVILLA (ANP) - PSV heeft in aanloop naar de topper van zondag in de Eredivisie tegen Feyenoord opnieuw met tegenslag te maken. De Mexicaanse buitenspeler Hirving Lozano moest zich in de uitwedstrijd in de Champions League tegen Sevilla kort voor rust laten vervangen met een bovenbeenblessure. De Belg Yorbe Vertessen verving hem.
Naast Lozano is ook de inzetbaarheid van Noa Lang, een andere buitenspeler, tegen Feyenoord zeer onzeker. De Oranje-international ontbrak de voorbije zeven weken met een hamstringblessure en maakte zaterdag in het uitduel met FC Twente (0-3) als invaller zijn rentree. Lang kreeg met een kleine terugslag te maken en ontbreekt daarom in de wedstrijdselectie tegen Sevilla.
PSV-trainer Peter Bosz heeft voorin op de vleugels niet heel veel keuze. Als Lozano en Lang allebei niet mee kunnen doen, ligt het voor de hand dat Johan Bakayoko en Vertessen in De Kuip zijn twee buitenspelers zijn.
Koploper PSV begint de wedstrijd tegen nummer 2 Feyenoord met een voorsprong van 7 punten.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
5 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
6 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
12 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
1 dag geleden