PSV ziet in aanloop naar Feyenoord ook Lozano uitvallen
SEVILLA (ANP) - PSV heeft in aanloop naar de topper van zondag in de Eredivisie tegen Feyenoord opnieuw met tegenslag te maken. De Mexicaanse buitenspeler Hirving Lozano moest zich in de uitwedstrijd in de Champions League tegen Sevilla kort voor rust laten vervangen met een bovenbeenblessure. De Belg Yorbe Vertessen verving hem.
Naast Lozano is ook de inzetbaarheid van Noa Lang, een andere buitenspeler, tegen Feyenoord zeer onzeker. De Oranje-international ontbrak de voorbije zeven weken met een hamstringblessure en maakte zaterdag in het uitduel met FC Twente (0-3) als invaller zijn rentree. Lang kreeg met een kleine terugslag te maken en ontbreekt daarom in de wedstrijdselectie tegen Sevilla.
PSV-trainer Peter Bosz heeft voorin op de vleugels niet heel veel keuze. Als Lozano en Lang allebei niet mee kunnen doen, ligt het voor de hand dat Johan Bakayoko en Vertessen in De Kuip zijn twee buitenspelers zijn.
Koploper PSV begint de wedstrijd tegen nummer 2 Feyenoord met een voorsprong van 7 punten.
Meer uit Voetbal
GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
41 minuten geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
20 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
21 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
1 dag geleden