
PSV zet met late zege op Sevilla grote stap naar achtste finales
SEVILLA (ANP) - PSV heeft een grote stap gezet richting de achtste finales van de Champions League. De Eindhovenaren leken in de uitwedstrijd tegen Sevilla lange tijd op weg naar een nederlaag, maar na een rode kaart voor de Argentijn Lucas Ocampos scoorde PSV in het laatste kwart van het duel alsnog drie keer: 2-3.
Sergio Ramos zette Sevilla halverwege de eerste helft, uit een vrije trap van Ivan Rakitic, op voorsprong. Kort na rust zorgde Youssef En-Nesyri voor de tweede treffer voor de thuisploeg.
Ocampos moest halverwege de tweede helft vertrekken. Invaller Ismael Saibari scoorde vrijwel direct daarna op fraaie wijze tegen (2-1). Yorbe Vertesse, ook een invaller, werkte de bal in de 81e minuut via Sevilla-verdediger Nemanja Gudelj in het doel (2-2). Op aangeven van Vertessen kopte Ricardo Pepi in blessuretijd raak. Ook Pepi was geen basisspeler.
PSV heeft na vijf wedstrijden 8 punten en staat voorlopig tweede in groep B. Als Arsenal later op woensdag wint van RC Lens, is PSV zeker van de achtste finales.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman is op het EK met de Engelse voetbalsters aan uitschakeling ontsnapt. De regerend Europees kampioen won in de kwartfinales in Zürich na een eindstand van 2-2 via strafschoppen van Zweden. Engeland neemt het dinsdag tegen Italië op voor een plek in de finale.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Carlos Forbs aan Club Brugge verkocht. De 21-jarige Portugese buitenspeler had nog een contract voor drie jaar bij de Amsterdammers. Beide clubs melden niet hoeveel geld Brugge voor Forbs betaalt. Het gaat naar verluidt om een bedrag van tussen de 6 en 7 miljoen euro.
11 uur geledenTAMPERE (ANP) - AZ speelt in de tweede voorronde van de Conference League tegen Ilves Tampere. De Finnen speelden donderdag in de eerste voorronde van de Europa League gelijk tegen Sjachtar Donetsk: 0-0. Dat was niet genoeg na de 6-0-nederlaag van een week eerder tijdens de eerste ontmoeting. Ilves Tampere gaat daardoor verder in de Conference League.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Alessio Da Cruz vertrekt bij Fortuna Sittard. De 28-jarige aanvaller maakt de overstap naar Athletic Club, dat in Brazilië uitkomt op het tweede niveau.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Noa Lang heeft dan eindelijk zijn transfer naar Napoli officieel te pakken. De 26-jarige international van het Nederlands elftal heeft, nadat er al weken geruchten over waren, in Napels zijn handtekening gezet onder een contract voor vijf jaar. Dat meldt PSV.
18 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP) - Indonesië-bondscoach Patrick Kluivert treft in oktober Saudi-Arabië en Irak in de strijd om een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Saudi-Arabië, dat zich voor de zevende keer kan plaatsen voor het WK, is de gastheer voor de duels.
23 uur geledenGENÈVE (ANP) - Italië heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. De formatie van bondscoach Andrea Soncin won in Genève met 2-1 van Noorwegen.
1 dag geleden