
PSV wint wel van Sparta in de KNVB-beker
ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de derde ronde van de KNVB-beker bereikt. De club uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam met 2-1. Xavi Simons (34e minuut) en Noni Madueke (45e minuut) scoorden voor rust voor de bezoekers. Arno Verschueren profiteerde in de 61e minuut van een fout van doelman Joël Drommel.
PSV slaagde er zaterdag in eigen stadion niet in om te winnen van Sparta in de Eredivisie (0-0). Trainer Ruud van Nistelrooij wijzigde zijn basisploeg van die wedstrijd op drie plaatsen. Érick Gutiérrez en André Ramalho kregen de voorkeur boven Armando Obispo en Joey Veerman. Drommel is voorlopig de eerste doelman van PSV in het bekertoernooi.
Vooral Gutiérrez maakte indruk tegen Sparta. Hij veroverde voor rust veel ballen en won bijna al zijn duels. De Mexicaan bereidde ook de openingstreffer van Simons voor. Sparta kwam nauwelijks in het spel en maakte het PSV pas na de fout van Drommel een beetje lastig.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan tijdens de eerste competitiewedstrijd tegen NAC Breda beschikken over Givairo Read. De rechtervleugelverdediger wordt niet geschorst voor de rode kaart die hij in mei ontving in het thuisduel met PSV (2-3).
26 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.
3 uur geledenGENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.
11 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.
17 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.
19 uur geleden