PSV wint tegen Almere City ook tiende thuisduel in Eredivisie
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft ook de tiende thuiswedstrijd van dit seizoen in de Eredivisie gewonnen. De koploper zette Almere City FC met 2-0 aan de kant. PSV herstelde zich daarmee van het eerste puntenverlies van vorig weekeinde bij FC Utrecht (1-1) en de bekeruitschakeling van woensdag tegen Feyenoord (1-0).
Op aangeven van linksback Sergiño Dest opende Luuk de Jong kort voor rust de score. De spits was na ruim een uur spelen opnieuw trefzeker, uit een strafschop. De Jong verstevigde met zeventien treffers zijn derde plek op de topscorersranglijst, achter koplopers Santiago Giménez en Vangelis Pavlidis. De spitsen van respectievelijk Feyenoord en AZ staan op negentien doelpunten.
PSV vergrootte dankzij de zege de voorsprong op eerste achtervolger Feyenoord tot 13 punten. De Rotterdammers ontvangen zondag FC Twente.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is er na de winterstop niet in geslaagd een serie slechte resultaten te doorbreken. De ploeg van trainer Robin van Persie verspeelde in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen een voorsprong. De ingevallen Amourricho van Axel Dongen, gehuurd van Ajax, maakte in de 87e minuut gelijk voor de thuisploeg (2-2).
6 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
16 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
16 uur geleden