PSV wint tegen Almere City ook tiende thuisduel in Eredivisie
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft ook de tiende thuiswedstrijd van dit seizoen in de Eredivisie gewonnen. De koploper zette Almere City FC met 2-0 aan de kant. PSV herstelde zich daarmee van het eerste puntenverlies van vorig weekeinde bij FC Utrecht (1-1) en de bekeruitschakeling van woensdag tegen Feyenoord (1-0).
Op aangeven van linksback Sergiño Dest opende Luuk de Jong kort voor rust de score. De spits was na ruim een uur spelen opnieuw trefzeker, uit een strafschop. De Jong verstevigde met zeventien treffers zijn derde plek op de topscorersranglijst, achter koplopers Santiago Giménez en Vangelis Pavlidis. De spitsen van respectievelijk Feyenoord en AZ staan op negentien doelpunten.
PSV vergrootte dankzij de zege de voorsprong op eerste achtervolger Feyenoord tot 13 punten. De Rotterdammers ontvangen zondag FC Twente.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
20 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
33 minuten geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
54 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
13 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
13 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
13 uur geleden