PSV wint opnieuw oefenwedstrijd tegen Duitse tegenstander met 3-0
MARIENFELD (ANP) - PSV heeft ook de tweede oefenwedstrijd van dit weekend met 3-0 gewonnen. De Eindhovenaren waren tijdens het trainingskamp in Duitsland te sterk voor KFC Uerdingen 05, uitkomend op het derde niveau van Duitsland.
Cody Gakpo zette PSV na ruim tien minuten op voorsprong en Sam Lammers maakte er een kwartier voor tijd 2-0 van. Het doelpunt van Lammers was fraai; de spits kreeg de bal op de rand van het zestienmetergebied aangespeeld, kapte twee keer en schoot met links raak. Vlak voor tijd was Lammers opnieuw trefzeker, na een mooi een-tweetje met Richard Ledezma.
PSV speelde beide helften met een ander elftal. Érick Gutiérrez viel na ongeveer een uur geblesseerd uit en hij werd vervangen door de Amerikaan Chris Gloster.
Zaterdag had PSV al met 3-0 gewonnen van SC Verl. Noni Madueke nam toen alle doelpunten voor zijn rekening.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.
45 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."
2 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
4 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
18 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
18 uur geleden