Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV wil opheldering UEFA over Teze en Zahavi

PSV wil opheldering UEFA over Teze en Zahavi

NICOSIA (ANP) - PSV wil van de UEFA opheldering over de gang van zaken rond Jordan Teze en Eran Zahavi. Beide spelers zaten woensdag al met de overige PSV'ers in het vliegtuig voor hun reis naar Cyprus, voor de wedstrijd van donderdag in de Europa League tegen Omonia Nicosia. Kort voor vertrek kregen Teze en Zahavi te horen dat ze niet meemochten omdat ze Cyprus niet in zouden komen.

Beide spelers testten onlangs positief op het coronavirus. Ze zijn daar inmiddels alweer even van hersteld. Teze en Zahavi deden zondag alweer mee in de competitiewedstrijd tegen Vitesse (2-1 verlies). Volgens de UEFA-reglementen mochten ze ook meedoen tegen Omonia Nicosia.

De Cypriotische autoriteiten wilden Teze en Zahavi echter nog geen toegang verlenen. Teze was op het laatste moment toch welkom.

Geen eerlijke competitie

PSV vindt dat op deze manier, als de UEFA wordt overruled door lokale autoriteiten, geen sprake is van een eerlijke competitie. Een woordvoerder bevestigt een bericht van het Eindhovens Dagblad dat PSV naar de UEFA stapt. "We hebben onze visie bij de UEFA neergelegd", meldt hij.

Algemeen directeur Toon Gerbrands zal vrijdag verder op de situatie ingaan en uitleggen welke stappen PSV heeft gezet of nog wil gaan zetten.

Meer uit Voetbal

Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

16 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

19 uur geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

19 uur geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

20 uur geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

21 uur geleden
Weghorst scoort 4 keer in monsterzege Twente bij Excelsior: 0-9

ROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.

22 uur geleden
Telstar wint met 4-2 van het Utrecht van oud-trainer Correia

VELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.

22 uur geleden