Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV wil langer door met trainer Schmidt

PSV wil langer door met trainer Schmidt

EINDHOVEN (ANP) - PSV wil het na dit seizoen aflopende contract van trainer Roger Schmidt verlengen. Technisch manager John de Jong zei dat kort voor de topper tegen Ajax bij ESPN.

"Die intentie is er zeker. We hebben ook goede gesprekken", aldus De Jong. "Aan de andere kant zijn we, aan beide kanten, ook heel ontspannen. We hebben een goede relatie en open communicatie. Die druk zit er dus niet zozeer op. Ik denk wel dat er einde voorjaar duidelijkheid over komt. Wij zijn alleen met deze trainer bezig."

De Jong is niet bang dat, als de onderhandelingen met Schmidt op niets uitlopen, hij naast andere geschikte trainers voor PSV grijpt. "Daar denk ik niet zo heel erg aan. We hebben de intentie met deze trainer verder te gaan, verder kijken we op dit moment niet. Uiteindelijk willen wij met PSV ook verder en omhoog, dat hopen we samen te bereiken."

Concrete belangstelling

Voor middenvelder Ibrahim Sangaré en aanvaller Cody Gakpo is concrete belangstelling, vertelde De Jong verder. De technisch manager is niet bang dat de twee spelers vertrekken. "Mijn wens is, al mag ik dat denk ik niet zeggen, dat hij 26 januari uitgeschakeld wordt en dan het eerste vliegtuig richting Eindhoven neemt", aldus De Jong over Sangaré, die momenteel met Ivoorkust meedoet aan de Afrika Cup. "Ik ga er vanuit dat hij terugkomt, maar ik merk in de markt wel dat er veel interesse is voor hem."

Datzelfde geldt dus voor Gakpo. "Al vrij snel was er interesse voor hem. Hij maakte natuurlijk zijn debuut in het Nederlands elftal en speelde daar goed en ook bij PSV goed. Toen kreeg ik al in de gaten dat er veel om hem heen speelde. Dus ik ben wel in gesprek met zijn management. We willen hem graag houden in Eindhoven, zeker deze transferperiode."

Gakpo heeft bij PSV nog een contract tot de zomer van 2025.

Meer uit Voetbal

PSG boekt in Brest eerste competitiezege van het seizoen

BREST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zondag in de uitwedstrijd met Brest de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. Door een vroeg doelpunt van Ferran Torres in de vijfde minuut won de Franse landskampioen met 1-0. PSG stijgt door de overwinning naar de zevende plaats. Met 5 punten uit vier wedstrijden staan de Parijzenaren op exact gelijke hoogte met Brest.

4 uur geleden
Juventus verliest in aanloop naar Europees duel met NEC

SASSUOLO (ANP) - Juventus heeft in aanloop naar het Europa League-duel tegen NEC verloren in de Italiaanse competitie. Op bezoek bij Sassuolo ging de club uit Turijn met 3-2 onderuit. NEC begint donderdag om 21.00 uur aan de Europa League met een uitwedstrijd tegen Juventus.

4 uur geleden
PSV verovert koppositie Eredivisie na thuiszege op Sparta

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de koppositie in de Eredivisie veroverd na een thuisoverwinning tegen Sparta Rotterdam. In het Philips Stadion werd het 4-1 voor de landskampioen, mede dankzij een hattrick van Sven Mijnans (ex-Sparta). PSV heeft nu net als AZ, dat vrijdag gelijkspeelde tegen Willem II, 16 punten. Maar de Eindhovenaren hebben een beter doelsaldo. Sparta staat na de zesde speelronde twaalfde met 5 punten.

5 uur geleden
Van Bronckhorst: eerste helft Feyenoord beste tot nu toe

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond de eerste helft van de uitwedstrijd tegen PEC, die de Rotterdammers met 7-0 wonnen, de beste die hij heeft gezien van zijn ploeg. Dat zei hij na afloop van de wedstrijd in Zwolle tegen ESPN.

6 uur geleden
Haaland schiet tien man Manchester City naar zege op United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 1-0 gewonnen. Erling Haaland maakte op Old Trafford in de 60e minuut de winnende goal. Manchester City speelde driekwart van de wedstrijd met tien man. Phil Foden werd al in de 23e minuut van het veld gestuurd met een rode kaart na een trap in de buik van Bruno Fernandes.

7 uur geleden
Feyenoord geeft zwak PEC Zwolle afstraffing: 0-7

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de bittere smaak van de grote nederlaag tegen FC Barcelona in de Champions League (1-5) weggespoeld met een ruime uitzege op PEC Zwolle. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst speelde het zwakke PEC zoek en won met 7-0. Een evenaring van de grootste uitzege ooit van de club (0-8) was zelfs in beeld. Voor PEC Zwolle was het de grootste nederlaag ooit in de Eredivisie.

8 uur geleden
FC Barcelona blijft zonder puntenverlies na uitzege op Levante

VALENCIA (ANP) - FC Barcelona heeft zondag de uitwedstrijd tegen Levante met 4-2 gewonnen. Daarmee is de ploeg van trainer Hansi Flick nog altijd foutloos in de competitie. Uit de eerste vijf wedstrijden haalde de Catalaanse club de maximale 15 punten, met een doelsaldo van +17.

8 uur geleden