Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV wil in strijd om tweede plek afstand nemen van Feyenoord

PSV wil in strijd om tweede plek afstand nemen van Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV hoopt zondag in de Eredivisie Feyenoord definitief van zich af te schudden in de strijd om de tweede plaats. De Eindhovenaren beginnen om 14.30 uur in het Philips-stadion met een voorsprong van 8 punten aan het duel met de Rotterdammers.

Feyenoord en PSV stonden op de laatste dag van januari in De Kuip ook al tegenover elkaar. Het elftal van trainer Dick Advocaat toonde zich toen bijzonder effectief en won met 3-1. Dat was de laatste nederlaag van PSV in de competitie. Feyenoord heeft buiten het eigen stadion al even niet gewonnen in de Eredivisie. Op 10 januari lukte dat tegen Sparta Rotterdam (0-2) voor het laatst.

PSV-trainer Roger Schmidt heeft wat te kiezen. De Duitser hoopt weer te kunnen beschikken over de al lange tijd afwezige buitenspeler Cody Gakpo. Pablo Rosario keert ook terug van een blessure. Bij Feyenoord is het onzeker of Justin Bijlow kan keepen. Verdediger Bart Nieuwkoop en middenvelder Mark Diemers ontbreken met blessures.

De wedstrijd staat onder leiding van Bas Nijhuis. De scheidsrechter kwam dit seizoen twee keer in aanvaring met Schmidt.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

32 minuten geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

45 minuten geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

1 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

2 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

3 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

5 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

5 uur geleden