Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV wil in strijd om tweede plek afstand nemen van Feyenoord

PSV wil in strijd om tweede plek afstand nemen van Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV hoopt zondag in de Eredivisie Feyenoord definitief van zich af te schudden in de strijd om de tweede plaats. De Eindhovenaren beginnen om 14.30 uur in het Philips-stadion met een voorsprong van 8 punten aan het duel met de Rotterdammers.

Feyenoord en PSV stonden op de laatste dag van januari in De Kuip ook al tegenover elkaar. Het elftal van trainer Dick Advocaat toonde zich toen bijzonder effectief en won met 3-1. Dat was de laatste nederlaag van PSV in de competitie. Feyenoord heeft buiten het eigen stadion al even niet gewonnen in de Eredivisie. Op 10 januari lukte dat tegen Sparta Rotterdam (0-2) voor het laatst.

PSV-trainer Roger Schmidt heeft wat te kiezen. De Duitser hoopt weer te kunnen beschikken over de al lange tijd afwezige buitenspeler Cody Gakpo. Pablo Rosario keert ook terug van een blessure. Bij Feyenoord is het onzeker of Justin Bijlow kan keepen. Verdediger Bart Nieuwkoop en middenvelder Mark Diemers ontbreken met blessures.

De wedstrijd staat onder leiding van Bas Nijhuis. De scheidsrechter kwam dit seizoen twee keer in aanvaring met Schmidt.

Meer uit Voetbal

KNVB start onderzoek naar vermeend racisme bij Kozakken Boys

ZEIST (ANP) - De KNVB start een onderzoek naar het incident met Spakenburg-spits Ahmed El Azzouti na afloop van het duel met Kozakken Boys. Dat bevestigde een woordvoerder van de voetbalbond een dag later. RTV Utrecht berichtte zaterdag dat El Azzouti en zijn familie na het duel zijn aangevallen en racistisch zijn bejegend door supporters van Kozakken Boys.

36 minuten geleden
Vier treffers Greenwood helpen Marseille aan koppositie

MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de koppositie in Frankrijk overgenomen van Paris Saint-Germain. Mason Greenwood hielp de thuisploeg met vier treffers langs Le Havre: 6-2.

12 uur geleden
Ajax verder in de problemen na thuisnederlaag tegen AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is al vroeg in het seizoen ver achteropgeraakt in de strijd om de bovenste plaatsen van de Eredivisie. De ploeg van trainer John Heitinga leed tegen AZ (0-2) de eerste competitienederlaag, na vier gelijke spelen in uitduels.

13 uur geleden
NAC wint thuis niet van PEC ondanks twee treffers Van Hooijdonk

BREDA (ANP) - NAC Breda is ondanks twee treffers van Sydney van Hooijdonk in het thuisduel met PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 2-2-gelijkspel. De spits zette de thuisploeg met zijn derde en vierde doelpunt in vier wedstrijden op een 2-0-voorsprong, maar daar herstelden de Zwollenaren zich van.

13 uur geleden
Ajax verliest thuisduel met AZ en raakt verder achterop

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ verloren: 0-2. De bezoekers uit Alkmaar profiteerden voor rust van twee fouten in de defensie van de ploeg van trainer John Heitinga.

13 uur geleden
Internazionale wint uitduel met AS Roma om koppositie

ROME (ANP) - Internazionale heeft dankzij een zege bij AS Roma (0-1) de koppositie overgenomen van de concurrent. De twee ploegen hebben net als kampioen Napoli 15 punten uit zeven wedstrijden, de club uit Milaan heeft het beste doelsaldo.

13 uur geleden
PSV-trainer Bosz tevreden met reactie Gasiorowski na grote fout

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiszege op Go Ahead Eagles (2-1) te spreken over de manier waarop Yarek Gasiorowski zich herstelde van een grote fout. De jonge verdediger speelde de bal na ruim een uur spelen bij een voorsprong van 2-0 niet goed terug op doelman Matej Kovar, waarna Go Ahead-spits Milan Smit kon profiteren.

14 uur geleden