Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV wil in Kopenhagen geen cruciale fouten maken

PSV wil in Kopenhagen geen cruciale fouten maken

KOPENHAGEN (ANP) - PSV wil donderdag tegen FC Kopenhagen in de achtste finales van de Conference League geen cruciale fouten maken. Dat zei trainer Roger Schmidt in aanloop naar het duel. Het eerste treffen tussen de clubs in Eindhoven eindigde in 4-4.

"We hebben die wedstrijd uitvoerig geanalyseerd en weten waar de kansen liggen", zegt Schmidt op de website van de club. "Details zijn vaak beslissend. Kopenhagen strafte in Eindhoven onze persoonlijke fouten meteen af. In mijn ogen hadden we het betere van het spel, maar domineerden we niet genoeg om de wedstrijd in het slot te gooien. De persoonlijke fouten brachten de tegenstander in een zetel. De foutloze wedstrijd bestaat niet, maar we mogen geen fouten meer maken op cruciale plekken op het veld."

Volgens Schmidt zijn Mario Götze en Mauro Júnior inzetbaar. "We hebben hen gisteren bewust niet laten meetrainen. Ze hebben de afgelopen periode een hoop wedstrijden gespeeld. Ze hebben nergens last van, maar met het oog op eventuele oververmoeidheid achtten we het verstandiger de training te laten schieten. Ze zijn in staat te spelen en mankeren niets."

Phillipp Mwene, Ryan Thomas en André Ramalho ontbreken wel bij PSV.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim houdt hoop op tweede plaats Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.

3 uur geleden
Ouahbi nieuwe bondscoach Marokko in aanloop naar WK voetbal

RABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.

5 uur geleden
Regragui vlak voor WK voetbal weg als bondscoach van Marokko

RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.

14 uur geleden
Rode kaart Van de Ven leidt nederlaag Tottenham in

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.

14 uur geleden
Afrika Cup voor voetbalsters vier maanden uitgesteld

GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.

19 uur geleden
Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

1 dag geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

1 dag geleden