PSV wil in Kopenhagen geen cruciale fouten maken
KOPENHAGEN (ANP) - PSV wil donderdag tegen FC Kopenhagen in de achtste finales van de Conference League geen cruciale fouten maken. Dat zei trainer Roger Schmidt in aanloop naar het duel. Het eerste treffen tussen de clubs in Eindhoven eindigde in 4-4.
"We hebben die wedstrijd uitvoerig geanalyseerd en weten waar de kansen liggen", zegt Schmidt op de website van de club. "Details zijn vaak beslissend. Kopenhagen strafte in Eindhoven onze persoonlijke fouten meteen af. In mijn ogen hadden we het betere van het spel, maar domineerden we niet genoeg om de wedstrijd in het slot te gooien. De persoonlijke fouten brachten de tegenstander in een zetel. De foutloze wedstrijd bestaat niet, maar we mogen geen fouten meer maken op cruciale plekken op het veld."
Volgens Schmidt zijn Mario Götze en Mauro Júnior inzetbaar. "We hebben hen gisteren bewust niet laten meetrainen. Ze hebben de afgelopen periode een hoop wedstrijden gespeeld. Ze hebben nergens last van, maar met het oog op eventuele oververmoeidheid achtten we het verstandiger de training te laten schieten. Ze zijn in staat te spelen en mankeren niets."
Phillipp Mwene, Ryan Thomas en André Ramalho ontbreken wel bij PSV.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
56 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
4 uur geleden