PSV wil in Kopenhagen geen cruciale fouten maken
KOPENHAGEN (ANP) - PSV wil donderdag tegen FC Kopenhagen in de achtste finales van de Conference League geen cruciale fouten maken. Dat zei trainer Roger Schmidt in aanloop naar het duel. Het eerste treffen tussen de clubs in Eindhoven eindigde in 4-4.
"We hebben die wedstrijd uitvoerig geanalyseerd en weten waar de kansen liggen", zegt Schmidt op de website van de club. "Details zijn vaak beslissend. Kopenhagen strafte in Eindhoven onze persoonlijke fouten meteen af. In mijn ogen hadden we het betere van het spel, maar domineerden we niet genoeg om de wedstrijd in het slot te gooien. De persoonlijke fouten brachten de tegenstander in een zetel. De foutloze wedstrijd bestaat niet, maar we mogen geen fouten meer maken op cruciale plekken op het veld."
Volgens Schmidt zijn Mario Götze en Mauro Júnior inzetbaar. "We hebben hen gisteren bewust niet laten meetrainen. Ze hebben de afgelopen periode een hoop wedstrijden gespeeld. Ze hebben nergens last van, maar met het oog op eventuele oververmoeidheid achtten we het verstandiger de training te laten schieten. Ze zijn in staat te spelen en mankeren niets."
Phillipp Mwene, Ryan Thomas en André Ramalho ontbreken wel bij PSV.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.
19 uur geledenDEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
1 dag geleden