PSV wil in Eredivisie eindelijk weer eens van Feyenoord winnen
EINDHOVEN (ANP) - PSV wil zondag Ajax weer aflossen als koploper van de Eredivisie. Het elftal van trainer Roger Schmidt moet daarvoor zien af te rekenen met Feyenoord, in de eerste ontmoeting dit seizoen in de competitie tussen twee clubs uit de traditionele top drie. Ajax en PSV stonden al wel tegenover elkaar in de strijd om de Johan Cruijff Schaal (0-4).
PSV heeft het de voorbije seizoenen lastig met Feyenoord, vooral in De Kuip. Maar ook in Eindhoven wist PSV al enige tijd niet meer te winnen. De laatste drie competitieduels tussen de twee clubs in het Philips-stadion eindigden in 1-1.
Bij PSV ontbreekt middenvelder Ibrahim Sangaré met een liesblessure. De inzetbaarheid van Phiipp Mwene is twijfelachtig. De rechterverdediger miste zaterdag de groepstraining. Bij Feyenoord, dat na drie duels 6 punten heeft, is het de vraag of Jens Toornstra mee kan doen. De middenvelder heeft bovenbeenklachten.
De wedstrijd in Eindhoven begint om 14.30 uur.
Meer uit Sport
STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
2 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
6 uur geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - De stem van Max Verstappen moet gehoord worden, maar de viervoudig wereldkampioen moet af en toe wel oppassen met wat hij zegt. Dat vindt Formule 1-baas Stefano Domenicali. "Hij is de beste coureur en wij moeten naar hem luisteren. Maar hij moet begrijpen dat zijn woorden zwaar wegen en mensen kunnen het verkeerd opvatten. Dat mogen we niet laten gebeuren", aldus de Italiaan in een interview met het Britse platform Autosport.
11 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Oud-wielrenner Taylor Phinney (35) keert terug als baanwielrenner. Dat heeft de Amerikaan bekendgemaakt op Instagram. "In geen miljoen jaar had ik dit kunnen voorspellen, maar hier zijn we dan", schrijft Phinney. Met zijn comeback wil hij zijn "olympische droom" verwezenlijken met deelname aan de Spelen van Los Angeles in 2028.
12 uur geleden