Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV wil in Eredivisie eindelijk weer eens van Feyenoord winnen

PSV wil in Eredivisie eindelijk weer eens van Feyenoord winnen

EINDHOVEN (ANP) - PSV wil zondag Ajax weer aflossen als koploper van de Eredivisie. Het elftal van trainer Roger Schmidt moet daarvoor zien af te rekenen met Feyenoord, in de eerste ontmoeting dit seizoen in de competitie tussen twee clubs uit de traditionele top drie. Ajax en PSV stonden al wel tegenover elkaar in de strijd om de Johan Cruijff Schaal (0-4).

PSV heeft het de voorbije seizoenen lastig met Feyenoord, vooral in De Kuip. Maar ook in Eindhoven wist PSV al enige tijd niet meer te winnen. De laatste drie competitieduels tussen de twee clubs in het Philips-stadion eindigden in 1-1.

Bij PSV ontbreekt middenvelder Ibrahim Sangaré met een liesblessure. De inzetbaarheid van Phiipp Mwene is twijfelachtig. De rechterverdediger miste zaterdag de groepstraining. Bij Feyenoord, dat na drie duels 6 punten heeft, is het de vraag of Jens Toornstra mee kan doen. De middenvelder heeft bovenbeenklachten.

De wedstrijd in Eindhoven begint om 14.30 uur.

Meer uit Sport

Wielrenster Bredewold wint Amstel Gold Race

VILT (ANP) - Mischa Bredewold heeft de vrouweneditie van de Amstel Gold Race gewonnen. Na een koers over 157 kilometer met onderweg 22 beklimmingen kwam de renster van SD Worx - Protime solo aan in Vilt. Bredewold loste Ellen van Dijk op de Cauberg. Van Dijk werd op zeven seconden achterstand tweede en Puck Pieterse derde.

37 minuten geleden
Van der Breggen afgestapt in Gold Race

VILT (ANP) - Anna van der Breggen is afgestapt in de Amstel Gold Race. De Nederlandse wielrenster van SD Worx-Protime hield het iets meer dan 50 kilometer voor de finish voor gezien. Ze maakte op dat moment geen deel uit van de eerste groep.

1 uur geleden
LeBron James begint play-offs met Lakers met thuisnederlaag

LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Los Angeles Lakers zijn in de NBA slecht begonnen aan de play-offs. Het team van sterspelers LeBron James en Luka Doncic ging voor eigen publiek onderuit tegen Minnesota Timberwolves: 95-117.

5 uur geleden
Verstappen 1 honderdste sneller dan Piastri, pakt pole in Jeddah

JEDDAH (ANP) - Max Verstappen heeft ietwat verrassend poleposition veroverd in de Grote Prijs van Saudi-Arabië. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 was op het circuit van Jeddah de snelste in de kwalificatie. Hij klokte in zijn Red Bull 1.27,294 en was exact één honderdste van een seconde sneller dan Oscar Piastri in zijn McLaren.

17 uur geleden
Tennisser Alcaraz eenvoudig naar finale in Barcelona

BARCELONA (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich eenvoudig geplaatst voor de finale van het tennistoernooi van Barcelona. De als eerste geplaatste Spanjaard won met 6-2 6-4 van de Fransman Arthur Fils.

20 uur geleden
Tennisster Lamens strandt in halve finale Rouen

ROUEN (ANP) - Suzan Lamens is er niet in geslaagd om de finale te bereiken van het tennistoernooi van Rouen. De 25-jarige Zuid-Hollandse ging in Frankrijk met 6-4 6-4 onderuit tegen de als derde geplaatste Olga Danilovic uit Servië.

20 uur geleden
Organisatie Dam tot Damloop: 10 Engelse Mijl binnen paar uur vol

AMSTERDAM (ANP) - De inschrijving voor de 39e editie van de 10 Engelse Mijl bij de Dam tot Damloop was zaterdag binnen enkele uren uitverkocht. Het gaat om zo'n 46.000 plekken. Onder de inschrijvingen zijn steeds meer jongeren, aldus de organisatie.

23 uur geleden