PSV wil bij Rangers stap zetten op weg naar hoofdtoernooi CL
GLASGOW (ANP) - PSV wil dinsdag in de uitwedstrijd tegen Rangers FC een volgende stap zetten op weg naar het hoofdtoernooi van de Champions League. De Eindhovenaren trappen in de play-offs om 21.00 uur Nederlandse tijd af in Schotland. De return in het Philips-stadion is volgende week woensdag.
Trainer Ruud van Nistelrooij heeft voor het belangrijke duel de beschikking over nagenoeg al zijn spelers. De Amerikaanse middenvelder Richard Ledezma is er niet bij. Hij raakte zaterdag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles geblesseerd aan zijn enkel. Voor verdediger Ki-Jana Hoever is geen plaats in de selectie.
PSV bereikte de play-offs dankzij een moeizame zege in de derde voorronde op AS Monaco. Na de 1-1 in Monte Carlo eindigde de return in Eindhoven in 2-2. PSV won vervolgens na verlenging (3-2).
Deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League levert PSV minimaal 35 miljoen euro op. De Brabanders deden vier jaar geleden, onder leiding van coach Mark van Bommel, voor het laatst mee aan de groepsfase van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
2 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
11 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
11 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
12 uur geleden