PSV werkt zonder zieke Ihattaren toe naar duel met Galatasaray
EINDHOVEN (ANP) - Het is nog onduidelijk of Mohamed Ihattaren deel uitmaakt van de selectie van PSV voor de return van woensdag tegen Galatasaray in de tweede voorronde van de Champions League. De middenvelder ontbrak zondag op de training omdat hij ziek is, meldt een woordvoerster van de club.
PSV won afgelopen woensdag de thuiswedstrijd tegen de Turkse topclub met 5-1. Ihattaren bleef toen op de reservebank zitten. De 19-jarige middenvelder heeft nog een contract voor één seizoen.
Ihattaren kwam vorig seizoen geregeld in botsing met Roger Schmidt. De Duitse trainer verwachtte onder meer een betere instelling van de Utrechter. Ihattaren was vorig seizoen ook een paar keer ziek. In februari bleef hij thuis toen PSV naar Griekenland ging voor de ontmoeting met Olympiakos Piraeus in de Europa League. Drie maanden later miste hij de uitwedstrijd tegen Willem II ook wegens ziekte. Als PSV nog geld aan Ihattaren wil verdienen, ligt het voor de hand dat de Eindhovenaren hem deze transferperiode nog proberen te verkopen.
Transfers
De transfer van Donyell Malen van PSV naar Borussia Dortmund wordt snel afgerond. De Oranje-international is inmiddels bij Dortmund en ondergaat daar de medische keuring en ook moet hij twee coronatesten doen voordat hij mag aansluiten bij de groepstraining. Malen wordt gehaald als vervanger voor de voor 85 miljoen euro naar Manchester United vertrokken Jadon Sancho. Erling Haaland is de onbetwiste spits bij Dortmund. Malen zal zich op een van de vleugelposities moeten richten. Ook is het een optie dat Dortmund met twee spitsen gaat spelen en Malen naast Haaland komt te staan, melden Duitse media. Dortmund zou 30 miljoen euro aan PSV betalen voor Malen.
Denzel Dumfries hoopt ook een transfer te maken, maar daarin is de rechterverdediger nog niet geslaagd. Dumfries is daardoor weer aan het trainen bij PSV.
Als PSV Galatasaray uitschakelt, wacht in de derde voorronde een tweestrijd met Celtic of Midtjylland.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
10 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
22 uur geleden