PSV werkt zonder zieke Ihattaren toe naar duel met Galatasaray
EINDHOVEN (ANP) - Het is nog onduidelijk of Mohamed Ihattaren deel uitmaakt van de selectie van PSV voor de return van woensdag tegen Galatasaray in de tweede voorronde van de Champions League. De middenvelder ontbrak zondag op de training omdat hij ziek is, meldt een woordvoerster van de club.
PSV won afgelopen woensdag de thuiswedstrijd tegen de Turkse topclub met 5-1. Ihattaren bleef toen op de reservebank zitten. De 19-jarige middenvelder heeft nog een contract voor één seizoen.
Ihattaren kwam vorig seizoen geregeld in botsing met Roger Schmidt. De Duitse trainer verwachtte onder meer een betere instelling van de Utrechter. Ihattaren was vorig seizoen ook een paar keer ziek. In februari bleef hij thuis toen PSV naar Griekenland ging voor de ontmoeting met Olympiakos Piraeus in de Europa League. Drie maanden later miste hij de uitwedstrijd tegen Willem II ook wegens ziekte. Als PSV nog geld aan Ihattaren wil verdienen, ligt het voor de hand dat de Eindhovenaren hem deze transferperiode nog proberen te verkopen.
Transfers
De transfer van Donyell Malen van PSV naar Borussia Dortmund wordt snel afgerond. De Oranje-international is inmiddels bij Dortmund en ondergaat daar de medische keuring en ook moet hij twee coronatesten doen voordat hij mag aansluiten bij de groepstraining. Malen wordt gehaald als vervanger voor de voor 85 miljoen euro naar Manchester United vertrokken Jadon Sancho. Erling Haaland is de onbetwiste spits bij Dortmund. Malen zal zich op een van de vleugelposities moeten richten. Ook is het een optie dat Dortmund met twee spitsen gaat spelen en Malen naast Haaland komt te staan, melden Duitse media. Dortmund zou 30 miljoen euro aan PSV betalen voor Malen.
Denzel Dumfries hoopt ook een transfer te maken, maar daarin is de rechterverdediger nog niet geslaagd. Dumfries is daardoor weer aan het trainen bij PSV.
Als PSV Galatasaray uitschakelt, wacht in de derde voorronde een tweestrijd met Celtic of Midtjylland.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
14 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
23 uur geleden