Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV werkt met spits Lammers toe naar uitwedstrijd tegen Groningen

PSV werkt met spits Lammers toe naar uitwedstrijd tegen Groningen

EINDHOVEN (ANP) - PSV lijkt niet zomaar te willen meewerken aan een transfer van Sam Lammers naar Atalanta Bergamo. De spits deed vrijdag gewoon mee met de voorlaatste training van de Eindhovenaren in aanloop naar de uitwedstrijd van zondag tegen FC Groningen.

Atalanta meldde zich afgelopen week voor de 23-jarige Lammers, die nog een contract voor één seizoen heeft. Vooralsnog is het verschil tussen vraag en aanbod te groot. Atalanta wil naar verluidt 7 miljoen euro betalen, PSV verwacht een bedrag van zeker 10 miljoen.

PSV is teleurgesteld in Lammers en zijn zaakwaarnemer Reza Fazeli. De clubleiding zegt in een eerder stadium mondeling al een akkoord te hebben bereikt over contractverlenging. Tot het zetten van een handtekening kwam het nog niet en nu zit PSV in een lastig parket. Over een klein jaar loopt Lammers anders gratis de deur uit.

Knieblessure

Lammers maakte twee seizoenen geleden als huurling indruk bij sc Heerenveen. PSV haalde hem daarna terug. Lammers begon bij toenmalig trainer Mark van Bommel als reserve, maar hij was met een doelpunt in de voorronde van de Champions League tegen FC Basel direct belangrijk. Lammers kroop al snel richting het basiselftal, maar de wedstrijd tegen Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal maakte aan zijn opmars een einde. Lammers liep een zware knieblessure op.

De nieuwe trainer Roger Schmidt ziet het in Lammers zitten, zo werd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen duidelijk. Lammers speelde in een 4-4-2-systeem vaak met Donyell Malen in de voorhoede, door de zijkanten geflankeerd door Cody Gakpo (links) en Mohamed Ihattaren (rechts).

Transfermarkt langer open

PSV wil inhoudelijk niet op de zaak rond Lammers reageren. Datzelfde geldt voor zaakwaarnemer Fazeli. De transfermarkt is dit seizoen (vanwege het coronavirus), langer open, tot begin oktober.

De Portugese aanvaller Bruma trainde vrijdag op De Herdgang individueel. Hij is licht geblesseerd. De Mexicaanse middenvelder Érick Gutiérrez ontbrak om nog onduidelijke redenen op het trainingsveld.

Meer uit Voetbal

Colombia slaat laat toe tegen Congo en bereikt volgende ronde WK

GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.

55 minuten geleden
Neymar na kuitblessure weer fit en kan tegen Schotland spelen

MIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.

2 uur geleden
Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

2 uur geleden
Engelse coach zag nog nooit een team zo goed verdedigen als Ghana

FOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.

2 uur geleden
Franse internationals betuigen medeleven aan bondscoach Deschamps

BOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.

5 uur geleden
Infantino verdedigt drinkpauzes op WK: rustmomenten zijn nodig

NEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.

5 uur geleden
FIFA-voorzitter: WK meest succesvolle evenement in geschiedenis

NEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is erg tevreden over het verloop van het wereldkampioenschap voetbal tot dusverre. "Het is ongelooflijk. Dit is groter dan alles wat de wereld ooit heeft gezien. Niet alleen op voetbalgebied, maar welk evenement dan ook. Het is het meest succesvolle evenement in de geschiedenis", sprak de Zwitser dinsdag (plaatselijke tijd) tegen journalisten in New York.

5 uur geleden