Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV werkt met spits Lammers toe naar uitwedstrijd tegen Groningen

PSV werkt met spits Lammers toe naar uitwedstrijd tegen Groningen

EINDHOVEN (ANP) - PSV lijkt niet zomaar te willen meewerken aan een transfer van Sam Lammers naar Atalanta Bergamo. De spits deed vrijdag gewoon mee met de voorlaatste training van de Eindhovenaren in aanloop naar de uitwedstrijd van zondag tegen FC Groningen.

Atalanta meldde zich afgelopen week voor de 23-jarige Lammers, die nog een contract voor één seizoen heeft. Vooralsnog is het verschil tussen vraag en aanbod te groot. Atalanta wil naar verluidt 7 miljoen euro betalen, PSV verwacht een bedrag van zeker 10 miljoen.

PSV is teleurgesteld in Lammers en zijn zaakwaarnemer Reza Fazeli. De clubleiding zegt in een eerder stadium mondeling al een akkoord te hebben bereikt over contractverlenging. Tot het zetten van een handtekening kwam het nog niet en nu zit PSV in een lastig parket. Over een klein jaar loopt Lammers anders gratis de deur uit.

Knieblessure

Lammers maakte twee seizoenen geleden als huurling indruk bij sc Heerenveen. PSV haalde hem daarna terug. Lammers begon bij toenmalig trainer Mark van Bommel als reserve, maar hij was met een doelpunt in de voorronde van de Champions League tegen FC Basel direct belangrijk. Lammers kroop al snel richting het basiselftal, maar de wedstrijd tegen Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal maakte aan zijn opmars een einde. Lammers liep een zware knieblessure op.

De nieuwe trainer Roger Schmidt ziet het in Lammers zitten, zo werd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen duidelijk. Lammers speelde in een 4-4-2-systeem vaak met Donyell Malen in de voorhoede, door de zijkanten geflankeerd door Cody Gakpo (links) en Mohamed Ihattaren (rechts).

Transfermarkt langer open

PSV wil inhoudelijk niet op de zaak rond Lammers reageren. Datzelfde geldt voor zaakwaarnemer Fazeli. De transfermarkt is dit seizoen (vanwege het coronavirus), langer open, tot begin oktober.

De Portugese aanvaller Bruma trainde vrijdag op De Herdgang individueel. Hij is licht geblesseerd. De Mexicaanse middenvelder Érick Gutiérrez ontbrak om nog onduidelijke redenen op het trainingsveld.

Meer uit Voetbal

Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

1 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

1 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

9 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

10 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

12 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

22 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

1 dag geleden