Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV werkt met spits Lammers toe naar uitwedstrijd tegen Groningen

PSV werkt met spits Lammers toe naar uitwedstrijd tegen Groningen

EINDHOVEN (ANP) - PSV lijkt niet zomaar te willen meewerken aan een transfer van Sam Lammers naar Atalanta Bergamo. De spits deed vrijdag gewoon mee met de voorlaatste training van de Eindhovenaren in aanloop naar de uitwedstrijd van zondag tegen FC Groningen.

Atalanta meldde zich afgelopen week voor de 23-jarige Lammers, die nog een contract voor één seizoen heeft. Vooralsnog is het verschil tussen vraag en aanbod te groot. Atalanta wil naar verluidt 7 miljoen euro betalen, PSV verwacht een bedrag van zeker 10 miljoen.

PSV is teleurgesteld in Lammers en zijn zaakwaarnemer Reza Fazeli. De clubleiding zegt in een eerder stadium mondeling al een akkoord te hebben bereikt over contractverlenging. Tot het zetten van een handtekening kwam het nog niet en nu zit PSV in een lastig parket. Over een klein jaar loopt Lammers anders gratis de deur uit.

Knieblessure

Lammers maakte twee seizoenen geleden als huurling indruk bij sc Heerenveen. PSV haalde hem daarna terug. Lammers begon bij toenmalig trainer Mark van Bommel als reserve, maar hij was met een doelpunt in de voorronde van de Champions League tegen FC Basel direct belangrijk. Lammers kroop al snel richting het basiselftal, maar de wedstrijd tegen Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal maakte aan zijn opmars een einde. Lammers liep een zware knieblessure op.

De nieuwe trainer Roger Schmidt ziet het in Lammers zitten, zo werd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen duidelijk. Lammers speelde in een 4-4-2-systeem vaak met Donyell Malen in de voorhoede, door de zijkanten geflankeerd door Cody Gakpo (links) en Mohamed Ihattaren (rechts).

Transfermarkt langer open

PSV wil inhoudelijk niet op de zaak rond Lammers reageren. Datzelfde geldt voor zaakwaarnemer Fazeli. De transfermarkt is dit seizoen (vanwege het coronavirus), langer open, tot begin oktober.

De Portugese aanvaller Bruma trainde vrijdag op De Herdgang individueel. Hij is licht geblesseerd. De Mexicaanse middenvelder Érick Gutiérrez ontbrak om nog onduidelijke redenen op het trainingsveld.

Meer uit Voetbal

Wieffer helpt Brighton met twee treffers langs Burnley

BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.

34 minuten geleden
Kampioen PSV tegen Sparta met Flamingo, Fernandez en Pepi

ROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.

58 minuten geleden
Borussia Dortmund in eigen huis onderuit tegen Bayer Leverkusen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.

1 uur geleden
Alcaraz verslaat Vacherot en treft Sinner in finale Monaco

MONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.

1 uur geleden
Gorré stopt als technisch directeur voetbalbond Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.

1 uur geleden
Trainer Correia kan overstap naar FC Utrecht nog niet bevestigen

UTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.

1 uur geleden
Koploper Arsenal lijdt pijnlijke nederlaag tegen Bournemouth

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.

2 uur geleden