PSV wacht al 10 weken op zege buiten Eindhoven
EINDHOVEN (ANP) - PSV hoopt zondag voor het eerst sinds tijden weer een wedstrijd buiten Eindhoven te winnen. Dat moet gebeuren in De Kuip, een stadion waar PSV het juist vaak moeilijk heeft. Vorig seizoen won Feyenoord op 2 december met 2-1 van PSV. Dat betekende toen voor de Brabanders, na dertien achtereenvolgende zeges, pas het eerste puntenverlies van het seizoen.
PSV staat dit seizoen na zestien speelronden al op 17 verliespunten. De laatste zege in de competitie buiten het Philips-stadion was eind september bij PEC Zwolle.
Een overzicht:
Laatste uitzeges PSV: 29 september: PEC Zwolle - PSV 0-4, 3 oktober: Rosenborg BK - PSV 1-4.
Vervolgens: 19 oktober: FC Utrecht - PSV 3-0, 2 november: Sparta Rotterdam - PSV 2-2, 7 november: LASK Linz - PSV 4-1, 10 november: Willem II - PSV 2-1, 28 november: Sporting Portugal - PSV 4-0, 1 december: FC Emmen - PSV 1-1.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
1 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
3 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).
9 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
19 uur geleden