PSV wacht al 10 weken op zege buiten Eindhoven
EINDHOVEN (ANP) - PSV hoopt zondag voor het eerst sinds tijden weer een wedstrijd buiten Eindhoven te winnen. Dat moet gebeuren in De Kuip, een stadion waar PSV het juist vaak moeilijk heeft. Vorig seizoen won Feyenoord op 2 december met 2-1 van PSV. Dat betekende toen voor de Brabanders, na dertien achtereenvolgende zeges, pas het eerste puntenverlies van het seizoen.
PSV staat dit seizoen na zestien speelronden al op 17 verliespunten. De laatste zege in de competitie buiten het Philips-stadion was eind september bij PEC Zwolle.
Een overzicht:
Laatste uitzeges PSV: 29 september: PEC Zwolle - PSV 0-4, 3 oktober: Rosenborg BK - PSV 1-4.
Vervolgens: 19 oktober: FC Utrecht - PSV 3-0, 2 november: Sparta Rotterdam - PSV 2-2, 7 november: LASK Linz - PSV 4-1, 10 november: Willem II - PSV 2-1, 28 november: Sporting Portugal - PSV 4-0, 1 december: FC Emmen - PSV 1-1.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2. Daardoor komt Milan op 31 punten, evenveel als Napoli, dat op bezoek gaat bij Udinese. Internazionale, derde met 30 punten, speelt nog een uitwedstrijd tegen Genoa.
42 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.
1 uur geledenVALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.
2 uur geledenSAN SEBASTIĆN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
3 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
14 uur geleden