PSV wacht al 10 weken op zege buiten Eindhoven
EINDHOVEN (ANP) - PSV hoopt zondag voor het eerst sinds tijden weer een wedstrijd buiten Eindhoven te winnen. Dat moet gebeuren in De Kuip, een stadion waar PSV het juist vaak moeilijk heeft. Vorig seizoen won Feyenoord op 2 december met 2-1 van PSV. Dat betekende toen voor de Brabanders, na dertien achtereenvolgende zeges, pas het eerste puntenverlies van het seizoen.
PSV staat dit seizoen na zestien speelronden al op 17 verliespunten. De laatste zege in de competitie buiten het Philips-stadion was eind september bij PEC Zwolle.
Een overzicht:
Laatste uitzeges PSV: 29 september: PEC Zwolle - PSV 0-4, 3 oktober: Rosenborg BK - PSV 1-4.
Vervolgens: 19 oktober: FC Utrecht - PSV 3-0, 2 november: Sparta Rotterdam - PSV 2-2, 7 november: LASK Linz - PSV 4-1, 10 november: Willem II - PSV 2-1, 28 november: Sporting Portugal - PSV 4-0, 1 december: FC Emmen - PSV 1-1.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
8 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
10 uur geleden