Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV vraagt bij KNVB vergeefs om uitstel van duel met ADO

PSV vraagt bij KNVB vergeefs om uitstel van duel met ADO

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft bij de KNVB vergeefs gevraagd om uitstel van de thuiswedstrijd zondag tegen ADO Den Haag. De Eindhovense club is zwaar getroffen door het coronavirus en wilde met een vrij weekeinde in de eredivisie een beetje op krachten komen voor de uitwedstrijd donderdag in de Europa League tegen PAOK. De KNVB ging daar echter niet in mee.

"We hadden donderdag op Cyprus maar één wissel", doelde algemeen directeur Toon Gerbrands bij de NOS op de zege bij Omonia Nicosia (1-2) in de Europa League. "Als de Europese belangen hoog zijn, mag je een verzoek indienen. We moeten volgende week naar Griekenland dus we hebben voor ADO gekeken naar een andere datum. De KNVB wees dat af, terwijl er afspraken over zijn gemaakt. Dat begrijp ik niet."

Trainer Roger Schmidt weet nog niet precies welke spelers voor het duel met ADO beschikbaar zijn. "Het is wachten op de testresultaten. Die verwachten we zaterdagavond. Als de jongens die er de afgelopen dagen niet bij waren negatief testen, kunnen ze aansluiten bij de selectie. Ook zonder teamtraining. Zolang ze zich er maar klaar voor voelen. Helaas kan ik zondag pas de balans opmaken."

Meer uit Voetbal

Vijf miljoen fans willen ondanks hoge ticketprijzen naar WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).

54 minuten geleden
Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

19 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

23 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

1 dag geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

1 dag geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

1 dag geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

1 dag geleden