Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV volgens Schmidt 'volledig gefocust' op AZ in roerige week

PSV volgens Schmidt 'volledig gefocust' op AZ in roerige week

EINDHOVEN (ANP) - PSV is volgens Roger Schmidt "volledig gefocust" op de thuiswedstrijd tegen AZ. Dat zei de trainer van de Eindhovense club een dag nadat hij wereldkundig maakte dat hij bezig is aan zijn laatste seizoen in Eindhoven.

"Door duidelijkheid te scheppen, weet iedereen binnen de club waar we aan toe zijn. We kunnen nu met een fris gevoel vooruitkijken naar deze belangrijke wedstrijd en ons op een zo goed mogelijke manier voorbereiden", herhaalde Schmidt vrijdag nog maar eens. "De focus ligt volledig op de wedstrijd tegen AZ."

In dat duel met de nummer 5 van de Eredivisie kan Schmidt weer beschikken over Ibrahim Sangaré, die met Ivoorkust in de strijd om de Afrika Cup in de achtste finales werd uitgeschakeld. "Ibrahim is woensdag aangesloten en zal weer bij de wedstrijdselectie zitten. We bekijken na de afsluitende training hoe lang hij kan spelen", zei Schmidt over de middenvelder.

Publiek

Noni Madueke en Carlos Vinícius keerden terug op het trainingsveld, maar zij zijn er dit weekend nog niet bij. Schmidt: "Met Noni en Carlos nemen we minder risico. Zij zullen zaterdag nog niet aansluiten bij de ploeg. We hebben goede hoop dat zij volgende week wellicht weer minuten kunnen maken."

Ryan Thomas, Maxi Romero en André Ramalho zijn vanwege blessures niet inzetbaar bij de nummer 2 van de Eredivisie. "Er staat een gedegen selectie die klaar is om zich van haar beste kant te tonen. We hebben eerder dit seizoen een goede wedstrijd gespeeld tegen AZ. Dat willen we nu herhalen, met hopelijk hetzelfde resultaat tot gevolg", aldus Schmidt. In Alkmaar won PSV met 3-0.

Het duel begint om 20.00 uur en staat in het teken van de terugkeer van fans in de stadions. Schmidt: "Het is zaak om het seizoen op een zo goed mogelijke manier tot een eind te brengen en de wedstrijd tegen AZ is een cruciaal onderdeel in dat proces. Het publiek speelt hier eveneens een belangrijke rol in. Het is mooi dat zij ons zaterdag weer in het stadion kunnen steunen."

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

2 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

2 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

3 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

3 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

7 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

7 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

7 uur geleden