PSV vijf jaar langer door met Puma
EINDHOVEN (ANP) - PSV verlengt de samenwerking met Puma. De Brabanders zijn nu tot 2030 verbonden aan het Duitse sportmerk, meldde commercieel directeur Frans Janssen tijdens de nieuwjaarsreceptie van de Eindhovense voetbalclub. De vorige verbintenis zou in 2025 aflopen.
Tot 2020 werkte PSV samen met Umbro en daarvoor onder meer met Nike en Adidas. "Puma is een absoluut A-merk", aldus algemeen directeur Marcel Brands. "We zijn er heel trots op."
PSV meldde ook een nieuwe overeenkomst met GoodHabitz over het rugsponsorschap. De oorspronkelijke overeenkomst, die liep tot de zomer van 2025, is opengebroken en met twee seizoenen verlengd.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie een ruime overwinning geboekt in de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-5). De club uit Amsterdam beëindigde daarmee een serie van drie duels zonder zege.
45 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - SC Freiburg is er niet in geslaagd de eerste plaats in de Bundesliga over te nemen. Het elftal van trainer Julian Schuster leed bij Bayer Leverkusen de eerste nederlaag van het seizoen: 2-1.
1 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester United heeft opnieuw niet weten te winnen in de Premier League. De formatie van trainer Michael Carrick bleef bij Leeds United steken op 1-1. United won eind augustus zijn enige competitieduel dit seizoen.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur en AZ hebben zondag in Leeuwarden met 2-2 gelijkgespeeld. AZ staat na negen wedstrijden met 20 punten op de tweede plaats. Cambuur heeft 9 punten uit negen duels.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De Zwollenaren wonnen in eigen huis met 4-1 van de club uit Deventer. Thijs Oosting scoorde twee keer tegen het elftal waar zijn vader Joseph Oosting de coach is.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea-doelman Emiliano Martínez heeft zaterdag in het Premier League-duel met Everton (0-2) een gebroken kaak opgelopen, meldt zijn club zondag. Dat gebeurde in de tweede helft van de gewonnen uitwedstrijd bij een botsing met Everton-verdediger Jarrad Branthwaite. De 34-jarige Argentijn werd acht minuten behandeld op het veld en vervolgens weggedragen op een brancard.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
21 uur geleden