PSV verstevigt koppositie met ruime uitzege bij FC Volendam
VOLENDAM (ANP) - PSV heeft de koppositie van de Eredivisie verstevigd. De soevereine lijstaanvoerder won de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 5-1.
PSV heeft nu een voorsprong van 13 punten op Feyenoord, de nummer 2 van de ranglijst die later op zondag Sparta Rotterdam nog ontvangt.
FC Volendam nam al in de eerste minuut de leiding. Jordan Teze werkte een voorzet van George Cox in eigen doel. Ismael Saibari maakte in de 13e minuut gelijk, op aangeven van Teze. PSV ontsnapte in de 21e minuut toen de snelle Zach Booth op de paal schoot.
PSV nam in de tweede helft de regie in handen. Jerdy Schouten maakte in de 52e minuut het tweede doelpunt van PSV. Teze tekende voor 1-3 en leverde ook de assist op de 1-4 van de ingevallen Ricardo Pepi. Isaac Babadi, eveneens ingevallen, bepaalde de eindstand (1-5).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
5 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
10 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
22 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden