PSV verstevigt koppositie in Eredivisie met zesde zege op rij
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie ook de zesde wedstrijd van dit seizoen gewonnen. Het elftal van trainer Peter Bosz was in het Philips-stadion met 3-0 te sterk voor Go Ahead Eagles.
Luuk de Jong scoorde twee keer voor PSV, beide malen met zijn hoofd. De aanvoerder heeft nu in de Eredivisie 155 keer gescoord, één keer meer dan Klaas-Jan Huntelaar. De Jong is nu de nummer 12 op de ranglijst van topscorers aller tijden op het hoogste niveau in Nederland. De andere PSV-treffer kwam op naam van Guus Til.
PSV heeft na zes duels 18 punten en een doelsaldo van 20-1. AZ kan donderdag bij een thuiszege op Heracles Almelo weer naast PSV komen. Go Ahead Eagles blijft op de zesde plek staan met 10 punten.
Zaterdag speelt PSV in de Eredivisie opnieuw thuis, dan tegen het laaggeklasseerde FC Volendam.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
4 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
5 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
16 uur geleden