Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV versterkt zich met Argentijnse doelman Benítez

PSV versterkt zich met Argentijnse doelman Benítez

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de selectie voor komend seizoen versterkt met Walter Benítez. De 29-jarige doelman komt transfervrij over van de Franse club OGC Nice. Benítez is al in Eindhoven en ondergaat daar de medische keuring, zei de nieuwe hoofdtrainer Ruud van Nistelrooij maandag.

"Karakter, prof en winnaar: dat zijn drie woorden die op hem van toepassing zijn", aldus Van Nistelrooij. "Het is een allroundkeeper op een heel hoog niveau."

De Argentijnse Benítez is de eerste doelman bij PSV. Joël Drommel, die een jaar geleden werd overgenomen van FC Twente, moet dus genoegen nemen met een rol als reserve. "Joël schrijven we absoluut nog niet af. Hij is nu nog niet waar hij moet zijn", aldus Van Nistelrooij. Of hij in aanmerking komt voor verhuur? Dat soort zaken kunnen altijd ontstaan, maar dat is niet de insteek voor nu."

Selectie versterken

PSV legde maandag ook Boy Waterman vast. De 38-jarige doelman is achter Drommel de derde keuze.

Van Nistelrooij wil zijn selectie op meerdere posities versterken. "Bij het doorlichten van de selectie, kwamen we uit op twee prioriteiten: een doelman en een nummer 9, een spits. Als je hoog inzet op die positie, komen er namen op die ook voor jullie niet raar zijn. Soms is iemand transfervrij, zoals Benítez, soms niet. Hopelijk kunnen we de komende weken doorschakelen." Luuk de Jong is een van de opties voor de spitspositie.

Gakpo

Enkele PSV'ers staan in de belangstelling van andere clubs, onder wie Cody Gakpo. "Het liefst krijg ik zo snel mogelijk duidelijkheid", aldus Van Nistelrooij. "Maar je weet ook dat je gebonden bent aan een transferwindow. Hij weet wat hij wil. En of hij dan die keuze wil maken op voorhand of niet, dat is aan de speler."

Middenvelder Ibrahim Sangaré wordt ook gelinkt aan een buitenlands avontuur. "Ik heb met hem gesproken, hoe ik zijn rol zie. Daar ging het vooral over. Sangaré wil heel graag blijven. Maar we weten hoe de transfermarkt werkt. Als er iets komt, weet je ook hoe laat het is", aldus Van Nistelrooij.

Meer uit Voetbal

Oranje traint met 22 spelers in aanloop naar duel met Litouwen

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondag de laatste training voor de beslissende WK-kwalificatiewedstrijd van maandag tegen Litouwen afgewerkt met 22 spelers. Aan het begin van de middag verscheen, naast de 21 speelgerechtigde internationals, ook Jan Paul van Hecke op het veld. De verdediger van Brighton & Hove Albion is na zijn gele kaart van vrijdag in Warschau tegen Polen (1-1) geschorst tegen Litouwen, maar blijft wel bij de groep.

1 uur geleden
FIFA scherpt maatregelen tegen beledigende onlineberichten aan

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft de maatregelen tegen beledigende onlineberichten tegen spelers en officials aangescherpt. Dat maakte de FIFA zondag, op de Internationale Dag voor Tolerantie, bekend. De bond benadrukte tevens dat haat en discriminatie geen plaats hebben in het voetbal.

2 uur geleden
Ook Kluivert haakt af bij Oranje voor duel met Litouwen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft maandag niet de beschikking over Justin Kluivert voor het laatste WK-kwalificatieduel met Litouwen. De middenvelder heeft vrijdag een blessure opgelopen in de wedstrijd tegen Polen (1-1) en is teruggekeerd naar zijn club Bournemouth. Dat meldt de KNVB zondag.

3 uur geleden
Dick Advocaat mist belangrijke wedstrijd Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.

12 uur geleden
Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

15 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

15 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

15 uur geleden