PSV verspeelt in slotfase twee punten tegen FC Twente: 1-1
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat na dit weekeinde op de vijfde plaats in de eredivisie. De Eindhovenaren slaagden er in eigen stadion ook niet in te winnen van FC Twente (1-1). PSV wacht dit jaar nog op de eerste zege. Vorige week eindigde de ontmoeting met VVV-Venlo ook in 1-1 en donderdag volgde uitschakeling in het bekertoernooi tegen eerstedivisionist NAC Breda (2-0).
Denzel Dumfries opende na een uur spelen de score voor PSV. De rechtsback reageerde attent toen keeper Joël Drommel de bal na een schot van Ibrahim Afellay losliet. Dumfries scoorde vorige week tegen VVV ook al.
Afellay, die voor het eerst sinds zijn terugkeer bij PSV basisspeler was, kreeg een kwartier voor tijd een rode kaart (twee keer geel). De aanvoerder mist daardoor volgende week het duel met koploper Ajax.
Invaller Haris Vuckic maakte in de 87e minuut op fraaie wijze gelijk voor Twente, dat op de dertiende plaats staat.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft er ondanks de matige resultaten van de laatste tijd vertrouwen in dat de supporters woensdag achter hun ploeg gaan staan. Liverpool moet in de achtste finales van de Champions League tegen Galatasaray een achterstand van 1-0 wegwerken. In september verloor Liverpool in het hoofdtoernooi van de Champions League ook met 1-0 bij Galatasaray.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."
6 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
7 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
21 uur geleden