PSV verslaat Sassuolo in oefenduel in Spanje
MARBELLA (ANP) - PSV heeft op trainingskamp in Spanje het Italiaanse Sassuolo met 2-1 verslagen. Na de eerste 60 minuten stond de club uit Eindhoven met 1-0 achter, maar in het tweede uur zorgden de wisselspelers voor de ommekeer. Anwar El Ghazi en Johan Bakayoko scoorden in het oefenduel, dat was opgedeeld in vier keer een half uur.
Trainer Ruud van Nistelrooij stelde in het eerste uur een combinatie van vaste basiskrachten en reservespelers op. Zo zaten Joey Veerman en WK-ganger Érick Gutiérrez op de bank. In de 58e minuut kwam Sassuolo, de nummer 15 van Italië, via een kopbal van Davide Frattesi op voorsprong.
Na het inbrengen van elf nieuwe spelers zorgde El Ghazi met een afstandsschot al snel voor de gelijkmaker. Even later schoot Bakayoko raak in de verre hoek.
PSV vertrok woensdag naar Marbella voor een trainingskamp van tien dagen. Oranje-internationals Cody Gakpo, Luuk de Jong en Xavi Simons zijn er nog niet bij in Spanje. PSV, dat op de derde plaats in de Eredivisie staat, begint de tweede seizoenshelft op 7 januari met een thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - Engeland heeft zijn eerste zege in de Nations League binnen. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won in Praag met 2-0 van Tsjechië, dat lang met tien man speelde.
1 uur geledenKOŠICE (ANP) - Bondscoach John van 't Schip heeft ook zijn tweede wedstrijd als bondscoach van Kazachstan niet kunnen winnen. Bij Slowakije verloor de ploeg met 2-1. Van 't Schip debuteerde eerder met een 1-1-gelijkspel tegen Faeröer.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Spanje heeft ook de tweede wedstrijd in de Nations League gewonnen. De regerend wereld- en Europees kampioen versloeg in Sevilla met een hoofdrol van Lamine Yamal Kroatië met 4-1.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad heeft een nieuw contract getekend bij Corinthians uit Brazilië. De in Utrecht geboren middenvelder blijft tot eind december 2027 bij de ploeg van Oranje-international Memphis Depay. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal tekende vorige maand eveneens een nieuwe verbintenis bij de club uit São Paulo. Hij blijft tot medio 2028.
3 uur geledenPTUJ (ANP) - Het is voor Jong Oranje nog lastiger geworden om het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken. Jong Israël won met 3-2 bij Jong Slovenië en staat steviger op de tweede plaats in de kwalificatiegroep achter koploper Jong Noorwegen.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Manchester City is officieel schuldig bevonden aan alle aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18. Dat maakte de Premier League dinsdag bekend.
6 uur geleden