Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV verslaat Sassuolo in oefenduel in Spanje

PSV verslaat Sassuolo in oefenduel in Spanje

MARBELLA (ANP) - PSV heeft op trainingskamp in Spanje het Italiaanse Sassuolo met 2-1 verslagen. Na de eerste 60 minuten stond de club uit Eindhoven met 1-0 achter, maar in het tweede uur zorgden de wisselspelers voor de ommekeer. Anwar El Ghazi en Johan Bakayoko scoorden in het oefenduel, dat was opgedeeld in vier keer een half uur.

Trainer Ruud van Nistelrooij stelde in het eerste uur een combinatie van vaste basiskrachten en reservespelers op. Zo zaten Joey Veerman en WK-ganger Érick Gutiérrez op de bank. In de 58e minuut kwam Sassuolo, de nummer 15 van Italië, via een kopbal van Davide Frattesi op voorsprong.

Na het inbrengen van elf nieuwe spelers zorgde El Ghazi met een afstandsschot al snel voor de gelijkmaker. Even later schoot Bakayoko raak in de verre hoek.

PSV vertrok woensdag naar Marbella voor een trainingskamp van tien dagen. Oranje-internationals Cody Gakpo, Luuk de Jong en Xavi Simons zijn er nog niet bij in Spanje. PSV, dat op de derde plaats in de Eredivisie staat, begint de tweede seizoenshelft op 7 januari met een thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

5 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

9 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

9 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

12 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

12 uur geleden
AZ-trainer Echteld spaart tegen Sjachtar spelers voor bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.

13 uur geleden
Trainer Kuijt verlengt contract bij FC Dordrecht tot medio 2028

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.

15 uur geleden