PSV verslaat Sassuolo in oefenduel in Spanje
MARBELLA (ANP) - PSV heeft op trainingskamp in Spanje het Italiaanse Sassuolo met 2-1 verslagen. Na de eerste 60 minuten stond de club uit Eindhoven met 1-0 achter, maar in het tweede uur zorgden de wisselspelers voor de ommekeer. Anwar El Ghazi en Johan Bakayoko scoorden in het oefenduel, dat was opgedeeld in vier keer een half uur.
Trainer Ruud van Nistelrooij stelde in het eerste uur een combinatie van vaste basiskrachten en reservespelers op. Zo zaten Joey Veerman en WK-ganger Érick Gutiérrez op de bank. In de 58e minuut kwam Sassuolo, de nummer 15 van Italië, via een kopbal van Davide Frattesi op voorsprong.
Na het inbrengen van elf nieuwe spelers zorgde El Ghazi met een afstandsschot al snel voor de gelijkmaker. Even later schoot Bakayoko raak in de verre hoek.
PSV vertrok woensdag naar Marbella voor een trainingskamp van tien dagen. Oranje-internationals Cody Gakpo, Luuk de Jong en Xavi Simons zijn er nog niet bij in Spanje. PSV, dat op de derde plaats in de Eredivisie staat, begint de tweede seizoenshelft op 7 januari met een thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
4 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
5 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
9 uur geleden