Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV verslaat Sassuolo in oefenduel in Spanje

PSV verslaat Sassuolo in oefenduel in Spanje

MARBELLA (ANP) - PSV heeft op trainingskamp in Spanje het Italiaanse Sassuolo met 2-1 verslagen. Na de eerste 60 minuten stond de club uit Eindhoven met 1-0 achter, maar in het tweede uur zorgden de wisselspelers voor de ommekeer. Anwar El Ghazi en Johan Bakayoko scoorden in het oefenduel, dat was opgedeeld in vier keer een half uur.

Trainer Ruud van Nistelrooij stelde in het eerste uur een combinatie van vaste basiskrachten en reservespelers op. Zo zaten Joey Veerman en WK-ganger Érick Gutiérrez op de bank. In de 58e minuut kwam Sassuolo, de nummer 15 van Italië, via een kopbal van Davide Frattesi op voorsprong.

Na het inbrengen van elf nieuwe spelers zorgde El Ghazi met een afstandsschot al snel voor de gelijkmaker. Even later schoot Bakayoko raak in de verre hoek.

PSV vertrok woensdag naar Marbella voor een trainingskamp van tien dagen. Oranje-internationals Cody Gakpo, Luuk de Jong en Xavi Simons zijn er nog niet bij in Spanje. PSV, dat op de derde plaats in de Eredivisie staat, begint de tweede seizoenshelft op 7 januari met een thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam.

Meer uit Voetbal

Infantino: FIFA wil voetbalkloof verkleinen met investeringen

SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.

6 uur geleden
FC Barcelona scoort vijf keer in uitduel met Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).

9 uur geleden
PSG verliest ondanks twee treffers van Torres punten in Rennes

RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.

9 uur geleden
AC Milan wint van Torino in Serie A

TURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.

9 uur geleden
Atlético Madrid blijft tegen Villarreal steken op gelijkspel

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.

12 uur geleden
Cambuur: fans liepen brandwonden, gehoorschade en oogletsel op

LEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.

13 uur geleden
Onderbroken duel SC Cambuur - Feyenoord na halfuur hervat

LEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.

14 uur geleden