PSV verslaat FC Midtjylland met 3-0 in voorronde Champions League
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste wedstrijd tegen FC Midtjylland in de derde voorronde van de Champions League met ruime cijfers gewonnen. De ploeg van trainer Roger Schmidt zegevierde in Eindhoven met 3-0.
PSV sloeg in het sfeervolle Philips Stadion, dat met ruim 23.000 bezoekers was gevuld, tussen de 19e en 32e minuut toe. Achtereenvolgens kwamen Noni Madueke, Mario Götze en Cody Gakpo tot scoren. Na de rust liet de dominante thuisclub nog legio kansen op de vierde treffer liggen.
FC Midtjylland miste in Eindhoven door een coronagolf in de selectie liefst vijf spelers. Verdediger Juninho kreeg op de dag van de wedstrijd van de UEFA te horen dat hij nog een schorsing moet uitzitten, die hij eerder in Brazilië had opgelopen.
De return is volgende week dinsdag in Herning. De winnaar van het tweeluik speelt in de play-offs van de Champions League tegen Spartak Moskou of Benfica.
Meer uit Voetbal
ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
2 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
14 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
14 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
16 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
17 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
18 uur geleden