Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV verslaat FC Midtjylland met 3-0 in voorronde Champions League

PSV verslaat FC Midtjylland met 3-0 in voorronde Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste wedstrijd tegen FC Midtjylland in de derde voorronde van de Champions League met ruime cijfers gewonnen. De ploeg van trainer Roger Schmidt zegevierde in Eindhoven met 3-0.

PSV sloeg in het sfeervolle Philips Stadion, dat met ruim 23.000 bezoekers was gevuld, tussen de 19e en 32e minuut toe. Achtereenvolgens kwamen Noni Madueke, Mario Götze en Cody Gakpo tot scoren. Na de rust liet de dominante thuisclub nog legio kansen op de vierde treffer liggen.

FC Midtjylland miste in Eindhoven door een coronagolf in de selectie liefst vijf spelers. Verdediger Juninho kreeg op de dag van de wedstrijd van de UEFA te horen dat hij nog een schorsing moet uitzitten, die hij eerder in Brazilië had opgelopen.

De return is volgende week dinsdag in Herning. De winnaar van het tweeluik speelt in de play-offs van de Champions League tegen Spartak Moskou of Benfica.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

1 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

2 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

3 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

3 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

3 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

5 uur geleden