PSV verslaat Essen in laatste oefenduel voor herstart Eredivisie
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de laatste oefenwedstrijd voor de herstart van de Eredivisie gewonnen. De Duitse club Rot-Weiss Essen werd met 4-1 verslagen. Het duel werd in Eindhoven achter gesloten deuren gespeeld.
Xavi Simons, Ismael Saibari, Anwar El Ghazi en Guus Til kwamen tot scoren voor PSV. Bij rust was het 1-0 voor de nummer 3 van de Eredivisie. Rot-Weiss Essen is de nummer 13 van de derde Bundesliga.
PSV, dat afgelopen vrijdag in een vriendschappelijke wedstrijd met 3-0 te sterk was voor AC Milan, hervat de competitie zaterdag met een thuiswedstrijd tegen Sparta. Dinsdag is de club uit Rotterdam opnieuw de tegenstander, dan in de KNVB-beker.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Algemeen directeur Marcel Schuyt is al na drie maanden vertrokken bij Fortuna Sittard. "De beslissing is genomen in goed overleg en komt voort uit een onwerkbare balans tussen werk en privé", meldt de nummer 8 van de Eredivisie.
1 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP/AFP) - Lionel Messi heeft Inter Miami met twee doelpunten en twee assists naar de volgende ronde van de play-offs om het Amerikaanse landskampioenschap geholpen. In het beslissende thuisduel met Nashville SC in de eerste ronde maakte de 38-jarige Argentijnse voetballer de eerste twee treffers en was hij de aangever bij de twee goals van landgenoot Tadeo Allende: 4-0.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich in de Eredivisie gerevancheerd voor de pijnlijke 8-2-nederlaag van zondag bij Heracles Almelo. Het elftal van trainer Henry van der Vegt zette Sparta Rotterdam met 1-0 aan de kant en klom van de zestiende naar de vijftiende plaats met 12 punten uit twaalf wedstrijden. Dat zijn 2 punten meer dan Excelsior en 3 punten meer dan Telstar en Heracles.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard is sc Heerenveen weer gepasseerd op de ranglijst in de Eredivisie. De ploeg van trainer Danny Buijs won in eigen stadion met 2-0 van de Friezen door treffers van Paul Gladon en Mo Ihattaren. Fortuna boekte zo na drie competitienederlagen op rij de vijfde overwinning van het seizoen.
11 uur geledenRABAT (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn er bij het wereldkampioenschap onder 17 niet in geslaagd de titel te winnen. Regerend wereldkampioen Noord-Korea was in het Prince Moulay Abdellah Stadion in de Marokkaanse hoofdstad Rabat met 3-0 te sterk. De eindstand was bij rust al bereikt.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.
13 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.
13 uur geleden