PSV verslaat Anderlecht in oefenduel, Feyenoord verliest van NEC
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft een 2-0-overwinning geboekt in een oefenwedstrijd tegen Anderlecht. Mohamed Nassoh en Mohammed Amin Doudah waren trefzeker voor de ploeg van trainer Ruud van Nistelrooij.
Bij afwezigheid van de internationals kreeg een aantal nieuwe gezichten de mogelijkheid om zich te tonen. Zo grepen de jonge middenvelders Nassoh (20) en Doudah (20), die allebei nog wachten op hun competitiedebuut in de hoofdmacht, hun kans door voor rust te scoren.
PSV staat met nog acht wedstrijden te gaan op de derde plaats in de Eredivisie met 8 punten achterstand op koploper Feyenoord. Anderlecht is bezig aan een matig seizoen in de Jupiler Pro League, waarin het de achtste plaats bezet. De ploeg van Brian Riemer staat wel in de kwartfinales van de Conference League, waar het over drie weken AZ treft.
Geen succes
Feyenoord was woensdag minder succesvol in een oefenduel met NEC. De Rotterdamse lijstaanvoerder verloor met 2-1 van de nummer 8 van de Eredivisie. Pedro Marques en Anthony Musaba maakten de doelpunten voor de ploeg uit Nijmegen, Danilo benutte een strafschop namens Feyenoord.
Sc Heerenveen en Vitesse hielden elkaar in evenwicht tijdens een oefenduel op Sportpark Skoatterwâld in Friesland: 1-1. Heerenveen opende twintig minuten voor tijd de score via Antoine Colassin, waarna Bartosz Bialek in de slotfase voor de gelijkmaker zorgde.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
18 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
23 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geleden