PSV verslaat Anderlecht in oefenduel, Feyenoord verliest van NEC
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft een 2-0-overwinning geboekt in een oefenwedstrijd tegen Anderlecht. Mohamed Nassoh en Mohammed Amin Doudah waren trefzeker voor de ploeg van trainer Ruud van Nistelrooij.
Bij afwezigheid van de internationals kreeg een aantal nieuwe gezichten de mogelijkheid om zich te tonen. Zo grepen de jonge middenvelders Nassoh (20) en Doudah (20), die allebei nog wachten op hun competitiedebuut in de hoofdmacht, hun kans door voor rust te scoren.
PSV staat met nog acht wedstrijden te gaan op de derde plaats in de Eredivisie met 8 punten achterstand op koploper Feyenoord. Anderlecht is bezig aan een matig seizoen in de Jupiler Pro League, waarin het de achtste plaats bezet. De ploeg van Brian Riemer staat wel in de kwartfinales van de Conference League, waar het over drie weken AZ treft.
Geen succes
Feyenoord was woensdag minder succesvol in een oefenduel met NEC. De Rotterdamse lijstaanvoerder verloor met 2-1 van de nummer 8 van de Eredivisie. Pedro Marques en Anthony Musaba maakten de doelpunten voor de ploeg uit Nijmegen, Danilo benutte een strafschop namens Feyenoord.
Sc Heerenveen en Vitesse hielden elkaar in evenwicht tijdens een oefenduel op Sportpark Skoatterwâld in Friesland: 1-1. Heerenveen opende twintig minuten voor tijd de score via Antoine Colassin, waarna Bartosz Bialek in de slotfase voor de gelijkmaker zorgde.
Meer uit Voetbal
SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
56 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
2 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
18 uur geleden