Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV verslaat Anderlecht in oefenduel, Feyenoord verliest van NEC

PSV verslaat Anderlecht in oefenduel, Feyenoord verliest van NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft een 2-0-overwinning geboekt in een oefenwedstrijd tegen Anderlecht. Mohamed Nassoh en Mohammed Amin Doudah waren trefzeker voor de ploeg van trainer Ruud van Nistelrooij.

Bij afwezigheid van de internationals kreeg een aantal nieuwe gezichten de mogelijkheid om zich te tonen. Zo grepen de jonge middenvelders Nassoh (20) en Doudah (20), die allebei nog wachten op hun competitiedebuut in de hoofdmacht, hun kans door voor rust te scoren.

PSV staat met nog acht wedstrijden te gaan op de derde plaats in de Eredivisie met 8 punten achterstand op koploper Feyenoord. Anderlecht is bezig aan een matig seizoen in de Jupiler Pro League, waarin het de achtste plaats bezet. De ploeg van Brian Riemer staat wel in de kwartfinales van de Conference League, waar het over drie weken AZ treft.

Geen succes

Feyenoord was woensdag minder succesvol in een oefenduel met NEC. De Rotterdamse lijstaanvoerder verloor met 2-1 van de nummer 8 van de Eredivisie. Pedro Marques en Anthony Musaba maakten de doelpunten voor de ploeg uit Nijmegen, Danilo benutte een strafschop namens Feyenoord.

Sc Heerenveen en Vitesse hielden elkaar in evenwicht tijdens een oefenduel op Sportpark Skoatterwâld in Friesland: 1-1. Heerenveen opende twintig minuten voor tijd de score via Antoine Colassin, waarna Bartosz Bialek in de slotfase voor de gelijkmaker zorgde.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

15 minuten geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

4 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

8 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

8 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

8 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

17 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

20 uur geleden