Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV verslaat Almere in Eredivisie opnieuw met grote cijfers

PSV verslaat Almere in Eredivisie opnieuw met grote cijfers

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie voor de tweede keer dit seizoen met ruime cijfers van Almere City FC gewonnen. De Eindhovenaren lieten de hekkensluiter met 5-0 kansloos. Bij rust was het al 4-0. PSV won in augustus de uitwedstrijd tegen Almere met 7-1.

Een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League is dankzij de ruime zege dichterbij gekomen voor PSV, dat vijf speelronden voor het einde een voorsprong van 5 punten heeft op nummer 3 Feyenoord. Beide ploegen treffen elkaar dit seizoen nog in De Kuip. De achterstand van PSV op koploper Ajax, dat zondag op bezoek gaat bij Willem II, is 6 punten.

Verdediger Olivier Boscagli speelde zijn 200e wedstrijd voor PSV, dat in de vijfde minuut de score opende. Ismael Saibari schoot van net buiten het zestienmetergebied raak. Johan Bakayoko verdubbelde halverwege de eerste helft met een gekruld schot in de verre bovenhoek de voorsprong. De Belg kreeg rechts voorin de voorkeur boven Ivan Perisic, die ook niet helemaal fit was voor een basisplaats.

Ook na rust genoeg kansen

Almere had niets in te brengen en zag Noa Lang in de 26e minuut de 3-0 maken. De international liet voor rust nog een grote kans liggen en schoot in de tweede helft tegen de paal. Malik Tillman zorgde ervoor dat PSV met een stand van 4-0 ging rusten.

PSV kreeg ook na rust genoeg kansen. Doelman Nordin Bakker voorkwam met de nodige reddingen een afgang. Saibari wist halverwege de tweede helft als enige nog wel een keer te scoren.

Achterstand Almere

Almere heeft net als RKC Waalwijk na 29 wedstrijden 19 punten. De achterstand op nummer 16 Willem II bedraagt 5 punten.

Meer uit Voetbal

Barcelona-coach Flick past systeem niet aan na tegentreffers

BRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.

5 uur geleden
Klaassen: een kwartier of halfuur goed spelen is niet genoeg

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."

14 uur geleden
Heitinga voelt steun van directie en spelers van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."

14 uur geleden
Fanatieke fans van Ajax roepen om ontslag Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."

15 uur geleden
Barcelona ontsnapt met punt na spektakelstuk bij Club Brugge: 3-3

BRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.

16 uur geleden
Osimhen bezorgt Ajax nieuwe teleurstelling in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).

16 uur geleden
Ajax verliest van Galatasaray door drie treffers van Osimhen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.

16 uur geleden